Villanyszerelõ felnõttképzés

Indította Twidgee, 2012. január 25., 07:48:09 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Fecó

Ilyet ne tegyünk, mert még kiderül...

Sztrogoff

Úgy értettem, hogy a szerzők lehetnének kíváncsiak arra, hogy a szakmai társadalom szerint mit írtak. :D

Fecó

Ugyan már, kit érdekel más mit gondol, hiszen mi diktáljuk a nemzetközi trendeket...

Novill

2019 januári EBF kiadás után a most kiadott EBF jegyzetben vajon mennyi az új tartalom. Igaz aki most készül vizsgázni annak nagyon jó így.  Viszont akik megveszik mindig az új kiadásokat, annak elég lenne kiegészítést megvásárolni.

Fecó

Aki most tanulja, annak tökéletes. Eddig Én is megvettem a friss kiadásokat, hátha tanulok. Azt hiszem most kihagyok párat...

Novill

Én mindegyik új kiadást megvettem eddig, és áttanulmányoztam. A továbbképzésre is  már az EBF 2019 januári kiadásból készültem fel. Aki ebben a szakmában aktív ténykedik, annak minimum ezen jegyzetek kiolvasása és tanulmányozása többivel együtt.

escargot

Sziasztok!

Oktáv villanyszerelő OKJ képzéséről mi a véleményetek?

Köszönöm

Tyupessz

Idézetet írta: escargot Dátum 2020. július 14., 17:49:09 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Oktáv villanyszerelő OKJ képzéséről mi a véleményetek?

Köszönöm
Szia. Én 3 hete fejezetem be a képzést az OKTÁV-nál. Sok mindenre ne számíts sajnos. Adnak egy alapot,hogy miről is szól ez a szakma de az édes kevés. A vizsga egy vicc kategória volt (kivéve szóbeli, ott kicsit szigorúbb volt a dolog). Ez a képzés csak arra jó, hogy meglegyen a papírod.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Sztrogoff

A vizsga nem OKTÁV-os jellemző, azt központilag állítják össze és adják ki.

Tyupessz

Idézetet írta: Sztrogoff Dátum 2020. július 19., 13:58:21 DÉLUTÁN
A vizsga nem OKTÁV-os jellemző, azt központilag állítják össze és adják ki.
Az írásbeli / szóbeli az központi viszont a gyakorlatinak köze nem volt a központi (nive.hu)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével