Fórum hiba?

Indította szmihaly, 2014. május 21., 17:06:06 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

szmihaly

Sziasztok!

Nem tudom, hogy kinek hogy, de nekem mostanában így jön be a fórum.
/csatolmány/
Valami virus hiba lenne az oldalon?

nova

Köszi a visszajelzést. Ez nem jó hír, nálam nem ír semmi ilyesmit. :(
Azt látom, hogy milyen böngészőt használsz. Azt megkérdezhetem, hogy ahhoz van-e valamiféle kiegészítés(Plugin)?
Milyen vírusirtót használsz?

Segítő válaszokat előre is köszönöm.


Üzenet összefûzve: 2014. május 21., 18:47:00 DÉLUTÁN

Gyorsan feltelepítettem, és megnéztem nálam nem dob fel ilyen ablakot.
Ha esetleg más is tapasztalt hasonlót, akkor kérem ossza meg velem, hogyha valós probléma akkor ki tudjam javítani. (Aki tud vissza is jelezhet, hogy nála jó-e, vagy nem.)

@szmihaly
Még az jutott eszembe, hogy ha nem a szerveren nálunk van a hiba, lehet esetleg a te gépednél. Persze ez csak egy gondolat.  ::)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

szmihaly

Üdv!
Vagy két hete jött elő, akkor a virusirtó jelezte, hogy károstartalmú oldal, akarom-e használni, vagy tiltó listára tegye. Először csak lestem, hogy mi ez, de engedélyeztem a tartalom betöltését. Az opera feltelepiti a neki megfelelő plugin-t. Vipre virusirtót használok nagyon rég óta, meg is vagyok vele elégedve, nagyon hamar kiszür mindent. De megfigyeltem már, hogy némely reklám hatására teszi, ha van külföldi reklám mentes oldal,akkor a piros négyszögű felkiáltó jel eltünik, de reklám váltásnál vissza jön. Nemtudom hogy az oldal müködésében mennyire lehet befolyásolni a reklám tartalmat, de láttam már mindenféle mást is, most pl: női webáruház ruháit látom a reklámfelületen. Én erre gyanakszom, hogy ilyen tartalmakat szűr ki a vírusírtó, és ezért nyavajog nekem  :) De hátha más is találkozott ilyennel....

Üzenet összefûzve: 2014. Május 22., 05:36:23 am

Ez pedig ma reggel, másik hely, másik gép. Hasonló körülmények.....

Üzenet összefûzve: 2014. május 22., 05:45:25 DÉLELŐTT

Este kipróbálom másik böngészővel is  :)

nova

Felraktam az általad is használt vírusirtót, de így sem jelezz semmit. Online eszközökkel is ellenőriztem a weboldalt, de azok sem jeleztek semmit. 

Mivel mások nem jeleztek vissza, gondolom náluk nem áll fenn ez a hiba. Legalábbis remélem, hogy legalább ilyen esetben írnának legalább a felhasználók.  :-[
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

exchange

Ez nem a vírusirtó csinálja ez a böngésző védelmi cucca, Cromeben is van ilyen hogy bejelentett támadó webhely. Gyakorlatilag bárki jelentheti az oldalt hogy támadó meg néha a böngésző is ellenőrzi vizsgálja a webhely tartalmát stb többnyire automata.. Valóban lehet hogy a reklám, továbbá elég akár egy vírusos fájl is (illetve amit annak jelez pl nekem voltak ilyen vicces programok na azt is vírusosnak jelezte pedig nem volt stb.)  miatt viszont az is hogy valaki szórakozott egyszer az én webem is jelentették az is ezt a üzit kapta, pár nap után jólett.

szmihaly

Üdv!

Utólagos reag:
A fórumra irásom után 2-3 nap múlva, semmihez nem nyúltam, minden azóta is úgy megy mint azelőtt, nem jelez hibát. :) :) Annyi változás lett csupán, hogy eltüntek az orosz reklámok ;) Úgyhogy használom tovább az operát. ;)

nova

Érdekes lenne, ha a reklám kérdés alapján lett volna ez a visszajelzés. Hiszen a reklámok a google rendszerén keresztül jelennek meg a fórumon.
Mindenesetre az a lényeg, hogy a hiba elmúlt. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szirty

Üdv nova!

Idézetet írta: nova Dátum 2014. július 21., 17:35:33 DÉLUTÁN
Érdekes lenne, ha a reklám kérdés alapján lett volna ez a visszajelzés. Hiszen a reklámok a google rendszerén keresztül jelennek meg a fórumon.

Vannak reklámok itt?
Jah! Lehet hogy a szűrő miatt nem látom?
Nem baj!