Mit csináljak akkor a hozzászólás közben a fórum rendszer kiléptet

Indította nova, 2012. január 10., 23:02:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Mit csináljak akkor a hozzászólás közben a fórum rendszer kiléptet?

Mindenkivel elõfordulhat, hogy kilépteti a fórum rendszerre miközben egy hozzászólást ír és amikor a hozzászólás gombra kattint a bejelentkezõ képernyõ fogadja.

Az online idõ jelenleg 60 percre van állítva.

Ilyenkor ha nem szeretnénk, hogy elvesszen a terjedelmes hozzászólásunk melyet begépeltünk, nem kell mást csinálni. Mint a böngész vissza gombjára kattintani ilyenkor megjelenik az elõzõ ablak amiben benne kellene, hogy szerepeljen a beírt hozzászólásunk. Kijelöljük a szövegablakban a szöveget, kimásoljuk. (kijelölt szövegre jobb kattintás és a legördülõ menübõl másol)

Újra bejelentkezünk a fórum rendszerébe megkeressük mely témához szeretnénk hozzászólni. A válasz gomb után beillesztjük az elõzõleg kimásolt hozzászólást. (üres szövegmezõ ablakban jobb egérgombbal kattintunk, majd beilleszt)

Ezzel a módszerrel elvileg meg lehet oldani, hogy ne kelljen újra begépelni a szöveget.  :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Gyurmaúr(fi-relé)


nova

Gondoltam leírom, ide mert másoknak is hasznos tipp lehet. Jobb mint ha csak neked küldtem volna el privátban. :)

Üzenet összefûzve: 2012. január 11., 12:03:51 DÉLUTÁN

Ami még eszembe jutott az, hogy a bejelentkezésénél mindenki megválaszthatja, hogy mennyi ideig marad bejelentkezve. Az alap beállítás mint már írtam 60 perc, de a felhasználó név és a jelszó alatt meg lehet adni más idõt is. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szelei

Csak kérdezem, nem-e megoldható annak lehetõsége, hogy érezze a honlapon folytatott tevékenységet és annak utolsó érzékelésétõl indítani a 60 percet. Mert tényleg mivel jól mûködik a fórum azaz van mit olvasni, reagálni sokszor bele felejtkezik az ember és mire észbe kap már ki is lökött. >:(

nova

Azt is lehet csinálni, hogy a belépéskor a Jegyezzen meg részt bepipáljátok és ilyenkor a fórum soha nem léptet ki.

Esetleg ez megoldás lehet?


Az idõt átállítottam 60 percrõl 90 percre (a bejelentkezéskor ez bármennyire állítható) ha valaki nem szeretné, hogy a rendszer állandóan belépve tartsa.

Üzenet összefûzve: 2012. január 11., 22:40:42 DÉLUTÁN

A jegyezze meg feliratot lecseréltem

Mindig maradjon bejelentkezve: szövegre, hátha így egyértelmûbb. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

nova

Idézetet írta: nova Dátum 2012. január 11., 18:43:31 DÉLUTÁN
Az idõt átállítottam 60 percrõl 90 percre (a bejelentkezéskor ez bármennyire állítható) ha valaki nem szeretné, hogy a rendszer állandóan belépve tartsa.


Az online idõt mindenki tudja szabadon állítani a bejelentkezéskor. Ezt az idõt most átállítottam 4 órára (240 perc). Reméljük így már nem lesznek ilyen jellegû problémák azoknál sem aki nem jelölik be, hogy a rendszer tartsa õket mindig belépve.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!