A király mezítelen, azaz ki hová kötné???

Indította Gyurmaúr(fi-relé), 2012. augusztus 19., 15:15:50 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Gyurmaúr(fi-relé)

Én nem tudom, de attól tartok, hogy -többek közt- neked sem jött át teljesen, hogy a készülék oldalán -esküszöm, legközelebb lefotózom az oldalát is!!!- van egy vonalkód és egy számsor, melybõl annak rendje és módja szerint- mint egy autónál- kiolvasható minden, még az is, hogy aki épp a gépsor mellett volt a gyártáskor, nos az férfi, vagy nõ, netán transzsexuális, milyen a vércsoportja, stb. De még 1x hangsúlyozom;mielõtt bárhol is beépítésre fog kerülni a cucc, nos azelõtt midenféle módon be lesz vizsgálva, illetve a www.gepowercontrols.com siteon is utána fogok érdeklõdni, hogy a vonalkód, ill számsor alapján mit dob ki a gép!   :o
Bocsi, csak már kezd elegem lenni abból, hogy több, mint 20 év gyakorlattal a hátam mögött, egyen-ketten veszik a bátorságot, hogy a magas piedesztálról kioktassanak, quasi egyfajta debil idiótának nézzenek...  >:(

Szelei

Az nélkül, hogy 20 év munkásságát értékelném, pláne látatlanul!

Kérdezem, te vennél egy olyan TV vagy rádió készüléket aminek nincs neve csak vonalkód van az oldalán?!

Mert úgy érzem hasonló tévedésbe estél, mint felhasználó. Lehet hogy egy gagyi céget próbálsz tisztára mosni. És számomra azért is értelmetlen ilyennel foglalkozni mivel 600- 1500 Ft. értékû berendezésrõl van szó! Ha valakinek csak ennyit ér a szakmai becsület megõrzése ám legyen.

metrigraf

Válaszom távolról sem kioktatás szándékával történt, ha úgy tûnt akkor elnézését kérem.
Csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy melyek a dokumentációs követelmények egy-egy
alkatrésszel szemben.



JUVILL


Sikerül egy lavinát elindítanom ebben a témában, holott a bekötése volt a lényeg.
Elnézést kérek érte.
Nem akartam senkit megsérteni.
Nem a rossz szándék vezérelt, hanem a szakmai követelmény.
Véleményem mellett kitartok.
Ilyen villamos anyagot ne vásároljunk, és ne is építsünk be.
Akkor is leírtam, most is. Az ilyen szerelés nem szabványos, és nem a felhasználónak és a felülvizsgálónak kell bevizsgálni mûszakilag, hogy mennyi a zárlati szilárdsága, milyen a karakterisztikája, és hány amperrel terhelhetõ.
Szelei írta. Az anyag költsége elhanyagolható, ahhoz viszonyítva, hogy adott esetben mennyi a kár.




Sztrogoff