Üzenetek összefûzése

Indította nova, 2012. január 17., 19:46:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Üzeneteket a rendszer fûzze össze ha ugyanaz a felhasználó napon belül kétszer hozzászól egy témához?

igen
7 (70%)
nem
3 (30%)

Összes szavazó: 10

nova

Ha reggel 8 órakor hozzászólsz egy témához létrejön egy hozzászólásod. Én 11 órakor elolvasom az olvasatlan hozzászólásokat. Ha te ezután 13 órakor hozzászólsz ismételten a témához amihez 8 órakor szóltál (és más még nem szólt hozzá), akkor összefûzi a rendszer a két üzenetet. Ha én ezek után 15 órakor rákattintok az olvasatlan üzenetekre és más rajtad kívül még nem szólt hozzá, akkor én nem fogom látni az olvasatlan üzenetek között az általad 13 órakor írt részt.

Sok helyen látható amikor a rendszer összefûzi például:
Fórum szabályzat - Villanyszerelõ Szakmai Fórum

ilyeneket látni az összefûzéseknél
Üzenet összefûzve: 2012. Január 15., 20:14:50 pm


Remélem sikerült érhetõen leírni a funkció mûködést. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

szmihaly

Ez a rész tiszta volt eddig is,csak én erre gondoltam:
Idézha reggel hozzászólok valamelyik témához,napközben felpörög a fúrumtéma,este másodszor is hozzászólok,akkor hol fog megjelenni az összefûzött hozzászólásom?
vagyis,ha napközben sokan szólnak hozzá,akkor az esti hozzászólásom külön marad? Mert ha csak az enyém van,akkor tényleg nemsok értelme hogy külön-külön legyen,ha a két hozzászólásom közt más nemszólt hozzá,akkor az összefûzést támogatom.

nova

Mivel ismét az üzenet összefűzésekkel kapcsolatos téma felmerült, gondoltam felelevenítem a témát. A szavazás még mindig élő. :)
Az előzményeket elolvasva látható miről is van szó.

Hátha az eltelt idő alatt úgy gondolja a fórum többsége, hogy változtatni kell. Részemről nincsen meg ez az igény, de ha a nagy többség akarata az ellenkező irányba mutat akkor meggyőzhető vagyok. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

exchange

Én tegnap előtt irtam egy komit, másnap (tegnap) kiegészített de összefűzte a rendszer és a tegnap előtti dáumot mutatta tehát igy nem biztos hogy szerencsés ez kár hogy nem lehet lejjeb vinni a 1 nap helyett 30 percre stb.