Skype csevegõ program használata

Indította krisz1986, 2012. január 13., 21:21:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

krisz1986

Juvill! Elvileg van valahol skypom és elérhetöségem is ezen a forumon. Ha van kedved vegyél fel nyugodtan. És bárkinek ha van kedve.

JUVILL


Skypem az még nincs.
Annyira nem vagyok jó, hogy minden technikai eszközzel fel lennék szerelve.
Igyekszem pótolni.

nova

ICQ
AOL Instant Messenger 
MSN Messenger
Yahoo! Instant Messenger
E-mail
Privát üzenet

Jelenleg ezeket a kommunikációs csatornákat lehet a fórum mellett igénybevenni, szükség van még Skype-ra is?

Bevallom én nem használom ezeket, de ha igény van akkor utánanézek a megoldási ötleteknek.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

krisz1986

Szerintem a sok elterjedt csevegõ program miatt érdemes. Ha bövíted a lehetöségeket akkor még egy jó dolog amit élvezhetnek a forumozok. Sok a bogaras ember. Lehet valaki épp ebbe szeret belekötni.

nova

Csináltam egy ilyen részt a fórum profilon belül, a facebook elérhetõség alá tettem be(oldal alja). Próbáld ki hogyha beállítod, akkor mûködik-e, mert nekem erre nincsen lehetõségem. Nem használok Skype-ot. elvileg ha nem vagy online a Skype-ban akkor szürke ikon jelenik meg a fórum profilodnál, ha aktív vagy a programban akkor zöld.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Gyurmaúr(fi-relé)

nova, érdemes skypeolni, ugyanis az még ingyér van!!! Tényleg jó ötlet a skype bevetése, hiszen ezen a csatornán könnyedén tudunk pl 1-1 témában akár konferencia megbeszélést is tartani, persze ha épp mindenki fent van, aki "számít". Azontúl, könnyen lehet bemásolni és tova küldeni 1-1 linket, egyéb anyagot, képeket is. Szóval, skype RUUUULLLLLLEEEZZZZZZZ!!!!

nova

Na de akkor senki nem ír majd a fórumra.  ??? Na jó nyilván mind a kettõ rendszernek megvan az elõnye, hiszen a fórumon megvárnak az üzenetek, az online élõ beszélgetésekhez be lehet állítani akkor mostantól a skype-t is.

Remélem sikerült jó beállítani   :-[ de majd kipróbálja valaki, akinek van fiókja, hogy jól jelenti-e meg a hozzászólásoknál a fórum profilnál.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

krisz1986

Amiat ne izgulj,hogy nem irnak be a forumba ha van skype. A szakmai kérdések továbbra is itt tevödnek föl. De a csatornán zárt ugye csak a konferencia beszélgetésben részt vevök beszélgetnek. Ott pedig a magán dolgokat beszélgetjük. Meg használjuk a privát üzeneteket meg a többi azonosítot.

Üzenet összefûzve: 2012. január 14., 20:49:47 DÉLUTÁN

Na kiprobáltam. Nekem mutatja. De nme zöldül ha fenn vagyok. magamat nem tudom felveni. Viszont ha ti felvesztek például engem és visszaigazolom akkor elvileg a skype program jelzi,hogy fenn vagyok. Viszont a honlapon csak felveni tudsz. Nova küldtem privátot. Légyszives olvasd el.

nova

Idézetet írta: Glatz Krisztián Dátum 2012. január 14., 19:50:29 DÉLUTÁN
De nme zöldül ha fenn vagyok.

Utána olvastam a dolognak és valahol a skype programban engedélyezni kell, hogy látható legyen az interneten is az online állapotom. A fórum is innen látja elvileg, hogy milyen színû a kis ikon. Mivel én nem ismerem ezt a rendszert érdemes esetleg utánaolvasnod, hol tudod ezt engedélyezni.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

krisz1986