Áramlopással kapcsolatos esetek

Indította nova, 2011. november 04., 12:45:21 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Villanyreszelő

Ez így van,sajnos szem,és fül tanúja voltam egy Elműs Tűvel beszúrt fogyasztásmérő lassításának büntetésében a szomszédomban. Az új tulaj kapta a számlát.
Az előző lakó erősáramú technikus volt véletlen.

kori01

De még öt percet sem laktunk a lakásba,tudom mindennel igazolni azt is hogy mennyivel tartoztak a volt tulajok,de aki elsőnek jött leolvasni akkor az miért nem látta vagy fényképezte le?
A volt tulaj felejtős szerintem már rég elitta a lóvét.
De az eonnak sem fogok fizetni mert nem én voltam azt mondták a szerelők hogy szerintük nem lesz ebből semmi mert ilyenkor nincs kin behajtani.
Legfeljebb előveszik azt aki leolvasta nem látta.

Üzenet összefûzve: 2013. február 13., 23:26:34 DÉLUTÁN

Ja és nem az én nevemen van ha nem a páromén,aláirattak velem vagy három papirt de én vagyok a tanu,ez mit jelent?
Mire figyeljek oda a továbbiakban?
Válaszokat előre is köszönöm.

Marton


nova

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Gyurmaúr(fi-relé)

Na, végre; "áramtolvaj cigányok Kenderesen", tehát eljutottunk a lényeghez, mely szerint melyik etnikum lopja ex katedra az áramot??? Köszönöm, nincs több kérdésem...

Molnár Viktor

Szervusz Kori!
A kérdés: az óra átírása után voltak kint ellenőrizni az áramszolgáltatótól?
               - a szabálytalan vételezés sértetlen zárópecséttel voltak lezárva ?
Mert nem biztos , hogy vesztett ügyed van !

szmihaly

IdézNa, végre; "áramtolvaj cigányok Kenderesen", tehát eljutottunk a lényeghez, mely szerint melyik etnikum lopja ex katedra az áramot??? Köszönöm, nincs több kérdésem...

Pedig lehetne..!
Nem akarom a politika felé terelni a témát, de szerintem itt a történet be is van felyezve. Valaki van itt a fórumon, aki tudna arról, hogy lecsuktak valakit is? Nem hiszem, legfeljebb bevitték előzetesbe, utánna mehetett haza. Karbantartóként dolgoztam egy pár évet egy börtönben is, beszéltem a fogvatartottakkal is, de ők se tudtak olyat, hogy áramlopás miatt ült volna. Sikerült beszélnem egy trafótolvajjal is, aki még büszkén mesélte is, hogy benne volt a TV-ben. Kapott 6 hónapot. Nem is titkolta, ha kiszabadul, már aznap megy fémet gyűjteni. Erről ennyit.... :)

nyaki

Mondom én. Arab szokásjog bevezet, tolvaj keze levág, probléma megoldva. ::)
Azért az a "...már aznap megy fémet gyűjteni." mondatrészből a gyűjteni csakis szigorúan idézőjelben van!

kori01

Idézetet írta: Molnár Viktor Dátum 2013. február 14., 22:09:48 DÉLUTÁN
Szervusz Kori!
A kérdés: az óra átírása után voltak kint ellenőrizni az áramszolgáltatótól?
               - a szabálytalan vételezés sértetlen zárópecséttel voltak lezárva ?
Mert nem biztos , hogy vesztett ügyed van !

Szia!
Igen akkor,teljesen sértetlen volt a plomba,azt mondták lehet hogy hamisitvány.
Az óra átirásnál már nem hiszem hogy nem látta az a valaki aki leolvasta.

Molnár Viktor

Kori!
Újra plombálták amikor az első ellenőrzés volt?