Üdvözlünk Cabel

Indította Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot, 2015. március 15., 15:42:20 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot

Üdvözlünk Cabel a villanyszerelõ szakmai fórumon!


Ha gondolod ebben a rovatban hozzászólásként nyugodtan leírhatod, hogy mivel foglalkozol,  milyen céllal érkeztél a fórumra.

Jó olvasgatást és tapasztalat szerzést kívánunk. Nézz körül a fórumon, ha véleményed van valamirõl írd meg nyugodtan szakmai véleményed, szólj hozzá fórumozóink témáihoz. Ha kérdéseid lennének a villanyszerelés és a villamos felülvizsgálatokkal kapcsolatban akkor a fórum megfelelõ részében nyugodtan tedd fel õket és a fórum közössége a lehetõségeikhez képest igyekszik megválaszolni õket.

Téma nyitásnál kérlek ügyelj a jól megfogalmazott címre, melybõl kiderül mivel kapcsolatban nyitod az adott témát. (érdemes átolvasni: Villanyszerelõ fórum közlemények )

A fórum szabályzatát is érdemes tanulmányozni, hogy késõbb esetleges félreértések elkerülhetõek legyenek.

Villanyszerelõ szakmai fórum csapata.

Cabel

Üdvözlet mindenkinek :)

Én 15 év vendéglátói tapasztalat után villanyszerelésre fogok áttérni. Első lépés már megtörtént 7 hónapos munkaügyi központ által támogatott képzést sikeresen elvégeztem.Tudom tudom most mindenki a fejéhez kap, hogy úristen OKJ ;D láttam pár fórum bejegyzést amiből az derült ki ,hogy nincs jó hírünk, de nem baj akkor is a fény gyermeke lesz belőlem LOL  :D. Most pedig ameddig nem találok munkahelyet oda megyek ahol addig is szívesen látnak és tanulhatok ez már meg is történt kaptam egy két visszajelzést és terepre is kimentem egy panel lakás felújítását  nézhettem meg. Ráadásul ott is maradhattam nem voltam láb alatt   ;D kérdezgettem nézegettem. Aztán remélem nemsokára csinálhatom is.

Elsősorban nem igazán hiszem hogy bármilyen témához mint segítő hozzá tudok szólni. Szerintem én inkább kérdésekkel fogom bombázni a fórumot a gyakorlati dolgokkal kapcsolatban. Mit is mondhatnék még 34 vagyok és Miskolci jövőbeli kábelbarát  ;D Ja és ha rossz helyre írok valamit vagy én leszek 1000-dik aki ugyanazt kérdezi előre is ellnézést kérek igyekszem végig böngészni a fórumot és a jó helyen kérdezni.