Mai témák

Indította Szirty, 2013. július 20., 13:23:09 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Mindenképpen elhiszem, hogy számodra ez probléma. Mindannyiunknak mások a szokásaink, mások ezáltal a fórumozási és a fórum rendszerekkel szemben támasztott követelményeink is.
A legjobb az lenne, ha mindenki az ilyen jellegű funkciókat is személyre tudná szabni. Sajnos a technika még ma nem tart itt. Legalábbis én nem tudok róla, hogy ilyen szinten is lehetséges lenne személyre szabni a fórum rendszerét.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

nova

A másik témában jeleztem, hogy itt válaszolok. Gondolom azt szeretted volna te is jelezni, hogy ha nem jelentkezel be és a napi témákra kattintasz akkor másnap (például hajnali egy órakor). Akkor nem látod az előző napi témákat. A mai napi témák mindig az adott napra vonatkoznak. Tehát 0-24 intervallumban működik. Belátható, hogy a másnap már újra kezdi gyűjteni a napi témákat.

Csatolmányba feltöltöttem, hogy ha bejelentkezel akkor minden olvasatlan témát láthatsz. Mint a szemléltet képen is látható a pirossal bekarikázott részre kattintva megjelennek az általad nem olvasott témák.  ;)

Remélem tudtam segíteni a problémádon.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szirty

Üdv nova!

Ha nekem szántad az üzenetet (mert ez nem derül ki) akkor válaszolok. Ha nem, akkor hagyd figyelmen kívül.

Idézetet írta: nova Dátum 2013. szeptember 25., 09:06:53 DÉLELŐTT
A mai napi témák mindig az adott napra vonatkoznak. Tehát 0-24 intervallumban működik. Belátható, hogy a másnap már újra kezdi gyűjteni a napi témákat.

Belátható. És én be is láttam. Éppen ez volt a felvetésem alapja hogy így működik!

IdézCsatolmányba feltöltöttem, hogy ha bejelentkezel akkor minden olvasatlan témát láthatsz. Mint a szemléltet képen is látható a pirossal bekarikázott részre kattintva megjelennek az általad nem olvasott témák.  ;)

Remélem tudtam segíteni a problémádon.

Sajnos nem. Bár mindenki biztosan nem értene velem egyet, de nem vagyok gyenge elméjű. Látom hogy ez hogyan működik, kipróbáltam, rájöttem, egyértelmű volt.

Arra próbáltam rávilágítani hogy bizonyos apró részlet ésszerűtlenül működik amit úgy érzem megfelelő érvekkel alá is támasztottam már. Nem kívánok senkit cseszegetni, nem akarok követelőzni. Építő jellegű javaslatnak szántam.
Az olvasatlan témák megtekintése nem megoldás a felvetésemre.

nova

Szia!

Nem neked szántam.  ;)
Egy szakmai témában mellékágként vetették fel ezt a témát.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!