Üdvözlünk exchange

Indította Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot, 2011. június 14., 17:33:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot

Üdvözlünk exchange a villanyszerelõ szakmai fórumon!


Ha gondolod ebben a rovatban hozzászólásként nyugodtan leírhatod, hogy mivel foglalkozol,  milyen céllal érkeztél a fórumra.

Jó olvasgatást és tapasztalat szerzést kívánunk. Nézz körül a fórumon, ha véleményed van valamirõl írd meg nyugodtan szakmai véleményed, szólj hozzá fórumozóink témáihoz.

Téma nyitásnál kérlek ügyelj a jól megfogalmazott címre, melybõl kiderül mivel kapcsolatban nyitod az adott témát. (érdemes átolvasni: Villanyszerelõ fórum közlemények )


Villanyszerelõ szakmai fórum csapata.

nova

Üdv a villanyszerelõ fórumon, jó fórumozást kívánok :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

exchange

Üdvözlök mindenkit.
Igazából véletlen találtam erre az oldalra. Ilyen érdekes képeket kerestem pont mint a "Érdekes képek, videók a villamossággal, villanyszereléssel kapcsolatban" témában ami van.  Regisztráltam megnéztem azokat a képeket és szétnéztem fórumon nagyon megtetszett. Örülök hogy van egy ilyen oldal. Rendszeres látogató szeretnék lenni, a villanyszerelés amúgy is érdekel. :)

nova

Na örülök, hogy van értelme, hogy elkezdtem õket gyûjtögetni  ;D

Majd idõvel szép kis gyûjtemény lesz, ha van neked is a témába vágó hasonló képek nyugodtan töltsd fel :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!