E14 5630as LEDlámpa

Indította etfLED, 2013. január 17., 20:10:43 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

etfLED

Nos
A válaszod nem teljesen értem
Mi ez az előny és mi ez a hátrány
És mi ez a biztos voltam benne hogy ezt mondod

Szirty

Helló etfLED!

Idézetet írta: etfLED Dátum 2013. január 19., 15:42:52 DÉLUTÁN
A válaszod nem teljesen értem
Mi ez az előny és mi ez a hátrány
És mi ez a biztos voltam benne hogy ezt mondod

Megelőlegeztem hogy "Persze erre lehet olyan választ adni, hogy én nem tapasztaltam ilyet, nekem minden LED kiválóan működik,"
Te meg később leírtad pontosan ugyanazt: "Mi itthon kb 4éve használunk DIP LEDes 15Wos lámpát ami a mai napig üzemel "

etfLED

Akkor azt mondom , hogy igen 2 éve nekem is volt olyan power ledes lámpám ami 1 év után tönkrement de kb annyiba került mint egy philips halogén izzó
tehát hiába csak egy évig világított az egy év alatt behozta azt a 300ft plussz költséget amit az jelentett , hogy a 35w os helyett ezt választottam
(igaz az elromlás után driver csere után úra működött és még ma is világít)
A legtöbb LED termék amiket olcsón tudnak előállítani és drágán tudják eladni rossz minőségű , különben nem vennének belőle újra és újra . Azok a LED lámpák amelyek jó minőségűek azokat nem 800ftért adják hanem 3000ft ért de azt meg nincs értelme megvenni egy háztartási  fogyasztónak mert ha a 800ft os tönkre megy vehet egy másikat amivel szintúgy világíthat annyi időt mint a halogén lámpával csak 80% megtakarítással.
Igaz vannak olyan lámpák a vaterán...stb oldalakon ahol már a garancia is 1 hétnél megáll tehát azok a 700ft os kategória alatt vannak(1200ft ért)
A fórumon még nem adtam el a termékeim közül csak 1 tagnak , részemről csak azt szeretném  megmutatni a fórumozóknak hogy milyen termék alternatívák vannak amivel kapcsolatban tőlem kérdezhetnek.

etfLED

A képeken ugyanazon lámpa látható csak egy wolfram szálas 25Wos izzóval
A kép itt is csak az izzó kinézetét mutatja a fénye nem látszik (élőben közel azonos a fényereje csak nem 5x25W hanem 5X3W

Szirty

Helló etfLED!

Idézetet írta: etfLED Dátum 2013. január 21., 18:02:54 DÉLUTÁN
A képeken ugyanazon lámpa látható csak egy wolfram szálas 25Wos izzóval
A kép itt is csak az izzó kinézetét mutatja a fénye nem látszik (élőben közel azonos a fényereje csak nem 5x25W hanem 5X3W

Megkérdezem, mert szeretném érteni:
Ezeket az üzeneteket (és képeket) miért írod ide a fórumba?

etfLED


Szirty

Heló etfLED!

Idézetet írta: etfLED Dátum 2013. január 26., 21:27:40 DÉLUTÁN
viszonyítási alapként

Látom hogy mit írsz a kérdés nem az volt, hanem az ok amiért írod!