Teszt rendszer hiba

Indította Drake1206, 2013. február 22., 10:59:48 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Drake1206

Sziasztok Deák Szabolcs villanyszerelő még pályakezdőnek számítok a szakmában.
Teszteket szeretnék tölteni mert, jelentkeztem egy munkára a MÁV hoz felsővezetékszerelői állásra mennem kell majd szakmai tesztírásra.
És szeretném kicsit át ismételni a dolgokat.
De nem értem hogy kell használni a tesztek funkciót, ugyanis ha kijelentkezek akkor felül a menüsorban ott van hogy tesztek de nem tudom használni mert nem vagyok bejelentkezve.
Ha bejelentkezek akkor eltűnik onnan a Tesztek menü.

Segítsetek mi ez ? xD

nova

Szia!

Megnéztem ha bejelentkezel a fórumra akkor ki kell tudnod tölteni a teszteket. Ha nincsen egy hozzászólásod sem, akkor csak megoldani tudod őket. Egy hozzászólás megléte után már létre is tudsz hozni újat.

Ha nem jelentkezel be a fórumra akkor tényleg nem lehet kitölteni a tesztet. Ha esetleg tudnád képekkel illusztrálni, vagy jobban leírni a hibajelenséget azt megköszönném. 
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

nogeris

Üdv.
Nekem is ugyanolyan problémám van a tesztekkel, mint az előzőnek. Ha kijelentkezek megjelenik a menüsorban a teszt kitölteni nem lehet, viszont ha bejelentkezek már nem látható. Miért?
Köszönettel: nogeris

nova

Ha nem jelentkezik be valaki akkor a csatolt képben látható figyelmeztető ablak jelenik meg. Amely arra vonatkozik, hogy be kell jelentkezni a fórum rendszerébe a tesztek kitöltéséhez. Ha valaki bejelentkezett akkor ez nyilván nem jelenik meg és ki tudja tölteni a teszteket.

Úgy gondolom, hogy ez teljesen egyértelmű.  :-\

Mivel a hiba indítója sem jelzett vissza ezzel kapcsolatban, hogy ugyanarra gondolt mint amit írtam előző hozzászólásomban, így megnéztem a tesztek oldalt és mind a ketten tudtatok teszteket kitölteni.

Innentől kezdve már csak az a kérdés lehet esetleg részetekről, hogy miért kell regisztrálni és bejelentkezni a villanyszerelő szakmai fórumra a tesztek kitöltéséhez.  ;)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

buffalo

A problema nekem is fennall,megpedig olyan formaban hogy megtalalom a teszteket,de csak a kiertekeleseket latom.Kerdeseket es az esetleges hozza adhato valaszokat teszteket nem tudom sehol sem megnyitni.Tobb hozza szolasom is volt mar,de ennek ellenere sem talalom a teszteket. Sajna,mert most jol jonne a vizsgak elott!
Udv ULaszlo

nova

Nem tudom, hogy olvastad-e az alábbi témát.

Villanyszerelő Szakmai Fórum tesztek - Villanyszerelő Szakmai Fórum

Ebben leírtam, hogyan lehet elindítani a teszteket. Ha megnézed a képeket akkor képes magyarázatot is láthatsz a linkelt témában.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!