Villanyszerelõ modul tételek

Indította user.3, 2012. február 20., 20:08:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

user.3

Üdvözlet! Kell egy kis segítség.

Bajban vagyok, ugyanis nem sokára itt a szakvizsga és nincs kidolgozva a 896, 899-es modul tételek. Ugyanis a szakismeret tanárom egy retek, másfél év alatt 40 oldalt írtunk a füzetbe-az órákon minden féle hülyeségekrõl beszél, csak a szakmáról nem-,könyvünk nincs, gyakorlat meg pláne. Netrõl (Kidolgozott szóbeli tételek) leszedtük és kinyomtattuk ezeket a kész tételeket, de a tanár szerint rosszúl van kidolgozva, hiányos és a vizsgáztatók majd nem fogják elfogadni /õ legalábbis biztos nem/.

Szóval van itt olyan kolega, akinek még megvannak a tételek? A linken láthatók kellenének. Ha igen, azt persze meghálálnám.

nova

Esetleg nem azért mondta, hogy rosszul vannak kidolgozva, mert tartalmaz már nem érvényes szabvány felsorolásokat?

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Gyurmaúr(fi-relé)

user.3, nyugtass meg, azért azt tudod, hogy milyen színûek a vezetõ erek, illetve melyik színt hová kell kötni? Vezetõ terhelhetõség? Feszültségesés,miegymás "apróság"? Ezek azért úgy megvannak?!?
Ez tényleg bicskanyitogató, hogy ti mit kaptok manapság "erõsáramú berendezés-szerelõ", azaz villanyász képzés címszó alatt! Mert úgy alapvetõen opti vagyok, ezért bízom benne, hogy ha most még nem is, de pár éven belûl már rutinos villanyász leszel, már csak azért is, hogy ne gyõzzön le a birkozógép!  ;)

linuxpro

Üdv!

Tess, nekünk ezek vannak:

moderátori bejegyzés:
Linkek eltávolítva, mivel a hivatkozásokon elhelyezett anyagok törölve lettek.

Fecó

Nem bántásból kérdezem, de ha a sulitok egy fikarcnyit ér, a tanárotok egy "retek", nem gondolkodtál rajta úgy a második évfolyam közben, hogy valamit tenni kéne? Nekem van 2 tanulóm, Õk is most vakaróznak, a problémájuk ugyanaz mint neked, csak nekik van olyan gyakorlati helyük, ahol próbálnak segíteni. De amikor elsõ évben kértem, mondják meg milyen könyvet vegyünk nekik, akkor nem érdekelte a dolog Õket. Õk is ugyanúgy most kapkodnak. Szerintem a könyveket már meg lehetett volna venni rég, és otthon, egy füzetben kidolgozni a tételeket. a torrenten is van szakirodalom, a mai fiatalok otthonosan mozognak ilyen helyen, ha Te nem, akkor a barátok segítenek. Csak könyörgök, ne az egész világ legyen a hibás emiatt, hanem egy kicsit Te is érezd magadon a felelõsséget....

Troblokan

Üdvözlet mindenkinek!

Nekem 2012 októberében lesz egy villanyszerelõ vizsgám (pótvizsga), de már évek óta nem foglalkoztam a témával mert miután megbuktam a rendes szakmunkás vizsgán évekkel ezelõtt nem nagyon volt idõm tanulni a meló miatt és ezért nem is mentem el a többi vizsgára.

Ha tudnátok nekem egy linket küldeni ahonnan le tudnám szedni a 2012-es 0896-06 modul szóbeli és írásbeli tételeit és feladat lapjait nagyon megköszönném mert eddig csak ilyen 2007-est találtam mindenhol :(

Elõre is köszi!!

JUVILL


Ha megnézed ezt a témát, láthatod, hogy user.3 kolléga 2012. február 20-án készített hozzászólásában ott a link, és adott minden.

Troblokan

Igen azt láttam de hiába kattintgatok a "896-as modul kidolgozott szóbeli tételei"-re vagy csinálok bármit nem tudom le tölteni :(

JUVILL

Ezen a linken megtalálod az összes kidolgozott tételt.
Másold be GOOGLE-be.
ebookbrowse.com/896-modul-szobeli-pdf-

Villanyreszelő

Nekem meg van a 2012 es. 900 modul és a többi.ha kell valakinek dobjon egy mail címet ide,és szkennelem.