kaputelefon

Indította mormogipapa, 2018. december 25., 19:29:13 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

mormogipapa

Sziasztok. Sürgős segítséget kérnék. Raktam egy Futura kaputelefont VDT-595A  ott akadtam el hogy a tulaj mozgás sérült és szeretne egy időztet nyomógombot kültérre. Sehogy nem sikerül összeraknom az időzítést. Volna valakinek ötlete hogyan tudnám megcsinálni? 2 db időzítőm van az egyik egy Yli gyártmányú T100R a másik egy Schneider RE11RMMU de ez lehet hogy nem jó mert 24 voltos. Az YLISnek mellékelek linket. Esetleg valakinek más ötlet az időzítő helyet? Nagyon köszönöm
https://www.yli.hu/catalog/product/view/id/1615/s/T-100R-1-Reles-idozito-modul/category/282/?fbclid=IwAR3tXCm-c9XWn7E9FphyezyivvP7ykdOU9kNSR_OStG0F6cxM0E7ZzRwYAo

coyote2

Üdv, az időzítés mi célt szolgálna?

Tapatalkkal küldve az én VFD 610 eszközömről


mormogipapa

Van egy nyomógomb a falon és mivel a tulaj nehezen mozog ezért az a kérése hogy megnyomáskor a mágneszár ne zárjon vissza azonnal hanem 15-20 másodpercig maradjon nyitva kb ennyi idő kell neki hogy eljusson a kapuig

coyote2

Az yli jónak tűnik, 12-24v egyen és váltó val is működik

Tapatalkkal küldve az én VFD 610 eszközömről


Simon Endre

Miféle zárszerkezet ez a legtöbb a nyitást engedélyezi(!) azaz mechanikusan megtartja  (sajnos a nyitásíg.) Ezekhez nem kell külön időzítő. Nekem az a bajom vele, hogy a téves parancsot nem lehet törölni. Ide viszon pont ez kellene.

mormogipapa

Idézetet írta: Simon Endre Dátum 2018. december 26., 03:58:16 DÉLELŐTT
Miféle zárszerkezet ez a legtöbb a nyitást engedélyezi(!) azaz mechanikusan megtartja  (sajnos a nyitásíg.) Ezekhez nem kell külön időzítő. Nekem az a bajom vele, hogy a téves parancsot nem lehet törölni. Ide viszon pont ez kellene.
A beltéri egységnél lehet időzíteni de a kültérit csak a társasházi rendszereknél. Itt viszont fontos lenne

Simon Endre

Amit javasoltam bárminek a végén lehet, mert ez csak egy zár, (YB17-612 SMH) nem tartozik hozzá semmi, (központ, logika vagy táp.)