Javaslat a webre!

Indította exchange, 2012. január 16., 13:23:50 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

exchange

ÜdV!
Szerintem hamár van ilyen hogy érdekes képek a villanyszereléssel kapcsolatban. topic azokat a képeket összekéne rendezni egy Galériába és amikor érkezik új azt oda is felrakni.

Ugyanis sok hozzászólás közt elveszik a kép tulajdonkép.  Amíg 3 oldal volt nem volt olyan nagy gond demár 8 oldal.

Javaslom a PIWIGO nevû galéria rendszer. (ha kéritek adok linket hogy néz ki egy ilyen Csak nem akarok spamolni.)

Vagy hogy ha SNW-be megtudjátok oldali úgyis jó :)

Köszi elõre is.

nova

Bevallom õszintén, hogy már gondolkoztam régebben a galéria létrehozásán. Viszont arra jutottunk, hogy nem sok értelme van, hiszen sokszor pont az adott képekhez hozzáfûzött hozzászólások a lényeg. Sokszor szakmai szemmel nézve érdekes beszélgetések kerekednek egy egy kép kapcsán. Egy galéria létrehozásával pontosan ezek a beszélgetési témák maradnának el. Hiszen egy ilyen szakmai fórumnak sem árt néha egy kis vidámabb rész ahol a viccesebb oldaláról is beszélhetünk a szakmának, nem kis iróniával megfûszerezve. Remélem több is lesz a jövõben mint 8 oldal ez a beszélgetési téma is.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

exchange

Ok értem, ha én találok valamit, vagy látok valamit a várunkban érdekeset akkor az kerül fel, elég hamar :)

exchange

Fel elevítettem újra ezt a témát, Szerintem ennyi év után eljutottunk odáig hogy van olyan galéria amihez hozzálehet szólni. (Én a Piwigo-t ismerem, igaz ez egy külön rendszer, de a PHP-fussionhoz is volt, szerintem ehhez is van.

Ott minden képhez külön lehet hozzászólni, néha a mostani rendszerben már el sem lehet igazodni hogy melyik melyik képhez tartozik.

Persze a meglévő hozzászólások képek átvitele lenne nagyobb munka.

MoonWalker

Nem lehetne ezt a sok gusztustalan reklámot kiszedni vagy legalább civilizált mennyiségűre csökkenteni?

980POWER

Nem értem a kérést. Nekem egy darab reklám se jelenik meg. Azaz teljesen reklám mentes, és még sok más oldal is.

MoonWalker

ipaden is nézd meg safari böngészőben. katasztrófa.

nova

A fórumon megjelenő reklámok a te személyes keresési szokásaid alapján jelennek meg. (Bizonyos témák megjelenítése ki van szűrve a Google rendszerében, de a hirdetési rendszer mindenki számára egyéni "személyre" szabott reklámokat jelenít meg.)

A fórumon reklámok elhelyezése a hosszútávú működés biztosítása miatt lett kialakítva, hogy a működtetési költségek (tárhely, domain) fedezve legyenek. Pénzügyi oldalról nézve önfenntartó a fórum, ezáltal mindenki "ingyen" használhatja. Ha úgy tetszik azzal járulsz hozzá te is mindenki más által, hogy megjelennek a reklámok. (Előfizetői rendszer Magyarországon nem működik és ez soha nem is volt cél.)

Cél a hosszútávú szakmai közösség kialakítása és a szakmai beszélgetések helyének biztosítása. Nagyon büszke vagyok a fórum közösségére és működésére, hogy már hosszú évek óta önműködően magas szintű szakmai és kulturált beszélgetéseknek add helyett.

Remélem ezen válasz számodra elfogadható.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

MoonWalker

a mennyiséggel van a probléma, nem a minőséggel a reklámok tekintetében.
ez az oldal látogatottságát és minőségét tekintve nem teszi indokolttá, hogy élvezhetetlen mennyiségben legyen teleszemetelve
a felhasználói felület.

én is üzemeltetek weblapot, fizetem a domént és tárhelyet, évente van vagy 25000Ft, ahol egy deka reklám sincs, és pénzt sem kérek a látogatóktól.
ez csak szándék kérdése, ekkora összeget ki lehet gazdálkodni évente szerintem.