Régi aktív fórum társak, mi van veletek

Indította Novill, 2018. április 19., 15:39:45 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Novill

Régi aktív fórum társak, mi van veletek?
Bizonyára még sokan emlékszünk még   "petike199600" fórum társra aki tanuló korában sokat volt itt fenn a fórumon és nagyon aktívan.  Látom ma benéztél ide. Mi van veled dolgozol a szakmában, esetleg itt Mo-n, vagy tovább tanultál?

Simon Endre

Nova csinálhatna egy "még élek" gombot automatikus GPS kordinátával. Természetesen mobilos alkalmazással is hozzáférhetőt. (Csak vicceltem...)

Gyurmaúr(fi-relé)

mostanság én se gyakran "kopogtatok" az ajtón, dehát pörgés van ám itten kint, kéremszépen... Az igazat megvallva, augusztusban lesz 3 éve, hogy kint gürizek és már kezdek besokallni, miközben tudom, hogy számosan már akár 10-15 éve is nyomják itt, élik a classic cigó életet, azaz se Magyaroszágon, se itt nem élnek a szó szoros értelmében. Szóval részemről "még élek", de nykig vagyok a számos tennivalóban, ami a napi meló után a nykamba szakad. :'(

JUVILL


Ha esetleg ebbe a körbe tartozom...
Voltam már aktívabb ez tény.  :)
Nézegetem a fórumot, sokat találkozom indított témáimmal.
Egy kicsit sok a munka, el vagyok foglalva.
Ez nem jelenti azt, hogy végleg kiszálltam a csapatból.
Ha nem vagyok bejelentkezve, és ha valaki úgy látja, szakmai szempontból tudok segíteni elérhetőségem adott, meg lehet találni.
Volt már ilyen többször, szíves segítettem, segítek.
De vannak itt nálam jobb szakik, és meg kell adni nekik is lehetőséget. :)



coyote2

A "még élek" gombot támogatom[emoji39]

Tapatalkkal küldve az én VFD 610 eszközömről


Marton

Örülök, hogy megfogalmazódott a kérdés. Néha hiányolom is a korábban gyakran hozzászólókat.
Én, személyesen minden nap megnézem, akár többször is a Fórumot.
Gondolom az "aktív fórumtagok"  szintén olvassák rendszeresen, de nem érzik, hogy nekik kellene hozzászólni illetve nem az Ő szakterületük az adott téma. Én is így vagyok ezzel, csak akkor "nyilatkozom" amikor úgy érzem, hogy érdemben hozzá tudok szólni. Nálam ez a vezérlés technika, gépek világa. Ez a fórum meg inkább az épület villamosságról szól meg a felülvizsgálatról, ÉV mérésekről. Ezek nem az általam művelt terület.
Persze az épület villamossággal is tisztában vagyok, időnként csinálom is.

A megszólított "petike" is nyilatkozni fog, gondolom.
Bár csak volna több hozzá hasonló agilis, érdeklődő, tudni akaró tanuló. Gondolom minden tapasztalt fórumtársam szintén "tanítaná" őket is. Jó néhány (sok) hasonló kétkezi iparos szakemberre volna szükség.
Mindig is örültem ha valaki szakmai kérdéseket tett fel nekem, mert annak megválaszolása engem is gondolkodásra, tanulásra inspirált.
Ő sikeres szakember lett, szakmai versenyeket nyer vagy jól szerepel rajtuk. Vállalkozóként keresi kenyerét.
Jó ideje szándékomba volt, hogy titulusából törölni kellene a "tanuló" státuszt. Talán itt az alkalom.

Simon Endre

Gyurmaurfi ÁVK-nak külön üzenem hogy;
Beszerezlek a CSATÁRI-hoz külföldi disztributornak ha propagálod termékeiket mert ezek valóban jó cuccok. (Én még pneumatikus szekrényekhez is használom, csak én valódi üvegablakot szerelek bele,) bár nem tudom, hogy a Jager termékek épp nem-e épp onnan jöttel át, léci nézz utána!
Tekintsd úgy hogy ez a köszönöm gomb "*"

Gyurmaúr(fi-relé)

Há-há, Endre; 1 comingout jön: anno ifjonti KKV mobilbankár koromban személyesen jártam a Csatárinál, Nemesvámoson, mert nagygyon akvirálni szerettem volna őket. Most az van, hogy én már vehemensen vágom kint a centit, mert elég volt ez a 3 év, ráadásul a Németek oly mértékben patrióták, hogy még akkor sem Csatáriznak, amikor tök nyilvánvaló, hogy simán olcsóbban tudná azt beszerezni 1-1 vill kivitelező, előszerelő GmbH. Na, -egyebek mellett- ennyiben más a Német mentalitás, mint a Magyar, ahol - asszem, ezt bátran kijelenthetjük és őszintén örülnék, ha nem így lenne- úgy hasít a hensel, mint a TGV vonat...
Szóval; VIVA Csatári, remélem, 1x még viszontlátjuk a "történelmi" NSZK-ban is a PVT tokozottakat, ill a csatlakozó kombinációkat?!
Bájdövéj; az ETI termékeivel számos alkalommal találkoztam már kint, sőt a Német városokban tarolnak a Solaris buszai, tehát a Mercedes, a MAN, Neoplan hazájában a Lengyel gyár buszai közlekednek akár München (MAN hazája), vagy épp Mannheim (Mercedes buszok hazája) utcáin.