Kérdés Villanyszerelőknek

Indította GokuSan, 2016. november 09., 20:27:46 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

faxelektro

Táplált valaki ROLLAIR-3000 levegő kompreszort milyen tápkábel szükséges 15méter a távolság sajnos mivel használt nem látszik semmilyen adat. A Google-ban beírtam és 22kW-ot ad de a motor mérete szerint olyan 7,5kW-ra gondolok ezért jól jönne a segítség.
                                                                         Köszönöm

Atis57

Idézetet írta: faxelektro Dátum 2021. július 18., 21:15:52 DÉLUTÁN
Táplált valaki ROLLAIR-3000 levegő kompreszort milyen tápkábel szükséges 15méter a távolság sajnos mivel használt nem látszik semmilyen adat. A Google-ban beírtam és 22kW-ot ad de a motor mérete szerint olyan 7,5kW-ra gondolok ezért jól jönne a segítség.
                                                                         Köszönöm

Szzia!
Évjárat és m3/h  szerint van belőle 3kW ........45kW közötti is.  Ha a fordulat 30001/min. akkor az a motor lehet "szemre elég kicsi is " (1-2 méret lefelé? )
Tehát egy árammérés tudna eligazitani.


S/K

 Csatolok egy adattáblát.
Ezen jól látszik hogy 22 kW, tehát 40 A szükséges.
10mm2 javaslok.

Lakatfogós méréssel pontosítható az érték.

faxelektro

Köszi a gyors választ, az egész berendezés egy csődbe ment fa feldolgozó műhelyben van és egy barátom akarja meg vásárolni szeretne tájékozódni mivel neki 3x25A betápja van és a vásárlást ez szerint teszi vagy nem. Holnap ha lesz időm meg nézem én is teszek fel képet is .

DrótosTóth

Urak,
Kombi gázkazán füstcsöve környékén milyen távolságot kell hagyjak, ha kábelcsatornát kell elvezessek?

faxelektro

Ma bekötöttem és áramot mértem 36A működik csillag - deltában indul a föbosztositék a mérönél 25A.

Atis57

Idézetet írta: DrótosTóth Dátum 2021. augusztus 14., 06:38:53 DÉLELŐTT
Urak,
Kombi gázkazán füstcsöve környékén milyen távolságot kell hagyjak, ha kábelcsatornát kell elvezessek?

Szia!
A kéményfalazaton itt sem vihetsz kábelcsatornát , pláne nem vésheted . Tehát plafonon kerülés ?
Amúgy a 10 és 50 cm oldaltávolságot  emlegetik a gázosok.

DrótosTóth

Szia,
Köszi, akkor sajna úgy kell vigyem, hogy szem elõtt lesz....

S/K

Idézetet írta: faxelektro Dátum 2021. augusztus 14., 20:50:13 DÉLUTÁN
Ma bekötöttem és áramot mértem 36A működik csillag - deltában indul a föbosztositék a mérönél 25A.

Tehát akkor valós az a 22kW.

faxelektro

 Jó estét
              Egy HARRVIA BC90E vezérlöje van e képen hová kell bekötni az érzékelöt ? A vezérlö CS110