Villanyszerelő Szakmai Fórum tesztek kérése

Indította nova, 2013. február 04., 07:53:02 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Novill

Valóban különböző szakmai szinteken  vagyunk képzettek, ez végső soron  nem rossz. Szerintem a statisztikának nincs jelentősége már, mivel jelentős  számú tesztelő volt. Így ha valaki próbálkozik szerintem már nem is látszik a statisztikában. A rendszer jó, mert bárki tölthet fel. Jó azért, mert megméretheti az ember magát. Szakmai gondolkodásra készteti az embert. Sőt ha hibát talál benne, utána néz a témának észrevételezheti, mint ahogy volt is példa rá.  Ebből se lett semmi probléma, viszonylag egymás közt megbeszélték az érintett témát. Ez így jó. Reméltem, hogy az oktatás szervezők nagyobb aktivitással kihasználták volna ezt az ingyen reklám lehetőséget.  Itt is lehetne a szak- szakközépiskolák, OKJ képzéssel foglalkozók, mester képzés és  felsőfokú oktatási intézmények témaköreivel segíteni a szakmai fejlődést.  Valószínű ehhez még kell egy  kis idő, hogy kövessük a külföldi jó példákat. Szerintem az építő kritikákra szükség van mindig. Lehet, hogy elsiklottam felette kritikákat sem olvastam itt.

nova

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Koncsik Norbert

Nincsen engedélyed hozzáférni a tesztekhez.

Nemrég találtam rá,de már nem működik?
Vagy csak én vagyok a béna... :(

Novill

Gyakorolni, gyakorolni, mert ez is növeli a szakmai szintet. Lehet feltölteni is teszteket akinek van lehetősége, akár oktatási intézményeknek is!

nova

Idézetet írta: Koncsik Norbert Dátum 2013. december 08., 16:43:16 DÉLUTÁN
Nincsen engedélyed hozzáférni a tesztekhez.

Nemrég találtam rá,de már nem működik?
Vagy csak én vagyok a béna... :(

Valószínűleg nem a fórum rendszerében van a hiba. Be voltál jelentkezve amikor ki akartad tölteni a tesztet? (Ekkor szokta kiírni ezt a hibaüzenetet.)
Teszt rendszer hiba - Villanyszerelő Szakmai Fórum
A fenti témában a leggyakrabban ismételt kérdéseket láthatód a fórum teszt rendszerével kapcsolatban.

Üzenet összefûzve: 2013. december 08., 20:12:11 DÉLUTÁN

Újabb teszt került feltöltésre Érintésvédelem témában ÉV 2013 névvel.

Tesztek

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

nova

deve94 kollégának hála újabb tesztekkel bővült a teszt központ, melyeknek a témája érintésvédelmi szabványossági tanfolyam modulzáró vizsgakérdéseivel foglalkozik. Két tesztre bontva megtalálhatóak alábbi linken.
Köszönjük az aktív részvételt a tesztek feltöltésénél, ez sokaknak hasznos lehet a későbbiekben.  :)

Modulzáró/1 ÉV 2013
Modulzáró/2 ÉV 2013
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

nova

Néztem a tesztközpontot, és látom, hogy sok új tag aktív a tesztek kitöltésénél.  :)
Gondoltam jó lenne bővíteni. Így feldobom megint a témát, hogy ha valaki esetleg szeretne segíteni bővíteni a teszteket, annak nagyon örülnék. Ha valaki szeretne tesztet készíteni, akkor szívesen segítek feltölteni is.
Ötletek is jöhetnek, hogy milyen jellegű tesztekkel lenne jó bővíteni.  ;)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!