Számítások

Indította P5cz, 2013. január 07., 23:37:44 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

P5cz

Mindenkinek szép, jó napot! Én egy 15 éves villanyszerelő tanonc vagyok Veszprémből (most kerültem 9.-be). Nagyon szeretném megtanulni a szakmát, mert mindíg ez érdekelt, de a mélyen tisztelt fejesek kivonták a forgalombol  a tankönyveinket... egy darab szakmai tankönyvünk van idénre "munkaszervezés" nevű tantárgyból. Ezen téma indításával szeretnék egy kis segítséget kérni "csatlakozó vezetékek", "épületvillamossági hálózatok" tantárgyamból. Ami nem megy: számolások(vezeték keresztmetszet, feszültségesés kiszámítása és még ilyen alap dolgok). Próbáltam már mindenhol keresgetni és itt most éjjel fél 12 kor ezen a portálon gondoltam hogy segítséget kérek. Előre is köszönöm!

                                                                                                                                                                      Pőcz Dániel

nova

Javasolnám esetleg külön témát nyitni annak a számítási példának, magyarázatnak melyre konkrétan kíváncsi vagy. Ezt csak ízért írom, mert majd meg fogod látni, hogy például a vezeték keresztmetszet számításoknál mennyiféle lehetőség és számítási mód van.  ;)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!