Boldog születésnapot Gyurmaúr(fi-relé)

Indította nova, 2012. december 13., 19:42:38 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Novill

 Földi örömökkel teli boldog szülinapot kívánok neked!

JUVILL


Safety

Kedves Gyurmaúr(fi-relé)! Csatlakozva az előttem szólókhoz, én is kívánok neked nagyon sok Boldog Szülinapot!

flatskerrobert


Gyurmaúr(fi-relé)

Kedves Villanyász Barátaim!

Igazán megható volt olvasnom ezt a sok jókivánságot, melyek némileg feledtették, hogy már visszavonhatatlanúl a 4. X-ben vagyok. Ez önmagában még nem is lenne nagy gáz, az azonban igen, hogy nem állok -pl anyagilag- úgy, ahogy az már ebben a korban elvárható lenne. Többek közt az idén volt eddig összesen 3 szerelésem, melyből az egyik csak egy fürdőszobai általános és bojler Á.K kiépítés volt, mely ugye nem nevezhető a zsíros melók non plus ultrájának... 8) Sajnos, egyre inkább úgy tűnik, hogy kénytelen leszek némileg (ismét) pályát módosítani és a mezőgazdasághoz, élelmiszeriparhoz kapcsolódó gépekkel -remélehetőleg majd némi biogáz alapú energiatermelés is lehet a csomagban, amire már régóta vágyom...-, azok eladásával próbálkozni,tehát 41 évesen teljesen új dolgokba beletanulni és ehhez kapcsolódóan új lakhelyet találni.
Még 1x; köszi, hogy gondoltatok rám!  :) :)

balzsi

Kedves Gyurmaúr(fi-relé)!

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz és utólagosan Nagyon Boldog szülinapot kívánok!
Kor tekintetében nem sokkal jársz előttem, de sajnos a mai világban folyamatosan új dolgokat kell elsajátítanunk. Ezidáig nekem sem volt sok közöm a villanyszereléshez, de mivel az új munkaköröm (gabonaszárító kezelő) erősen kapcsolódik ehhez a szakmához, így én is belemélyedtem az alapok elsajátításába. Soha nem késő újat tanulni! Kívánok neked sok sikert az "új pályán"! A piszkos anyagiakkal meg sosem leszünk elégedettek. :(

Novill

Gyurmaúr a 4x- túl még a lányokat is hódítani  ;), de még tanulni is. Sajnos a gazdaság ma ilyen, nem működő építőiparral nehéz mindannyiunknak. De sajnos a gazdaság többi része sem igazán működik. A legnagyobb probléma, hogy nincs összefogás az emberek között.
Nem tudom melyik részen ténykedsz, nekem van amikor Budapest egyes részeiről keresnek meg munka miatt. Van olyan területet ahol nem vállalok munkát, ha gondolod ( ha ilyen megkeresés lesz) átküldöm neked privátban. Sok sikert kívánok az új területedhez.

petike199600

Boldog születésnapot!
Köszönöm azt a rengeteg választ amit tőled IS kaptam!
Boldogat!

Novill

Közelgő születésnapod alkalmából sok boldog, jó egészségben és sikerekben gazdag születés napot kívánok neked.