Érdekes képek, videók a villamossággal, villanyszereléssel kapcsolatban

Indította nova, 2010. november 28., 08:58:20 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

L.ZOLTÁN

Köszi Fecó!

Ez egy igazi RETRO élmény volt. A fiamnak különösen tetszett, Õ 16mm valódi filmtekercseket gyûjt, szokott "házi mozit" nyáron meg "kert mozit" csinálni. Soha meg nem unható! A filmen látható villanykapcsolóból is nagy becsben õriz egy fluoreszkáló fajtát. Valaha én is laktam ilyen épületben most már legalább tudom, hogyan néz ki "belülrõl". :)

Szelei

Aggregátor földelése csúcs. ;D

A házunkat 3 éve fûtés korszerûsítették, erkélyes falnál lábakon álló radiátorok kerültek be szerelésre. Minden ilyen lakásnál sikeresen szét fúrták a konnektorokhoz menõ MM fal vezetéket (parkettások nagy örömére) javítás csak elképzelni lehet. :'(

Kíváncsi lennék mai felülvizsgáló arcára hogy nézne egy ilyen szerelés láttán! ;D

Kösz mind kettõtöknek szép esti élmény, látvány.

flatskerrobert

        Ha jól láttam a film 1970-es volt.

Tanulókoromba minket is kivittek ilyen épületekbe" létesítménytechnikát szerelni".
Sõt ilyen tróger sötétkék (ha jól emlékszem Vietnámban gyártott) munkaruhában melóztunk.
       
Hát így visszaemlékezve, nem semmi volt. Azért köszi!
FR.


nova

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

szmihaly

Programozható-fokozatmentes szabályzású páraelszívó,fõkapcsolóval ellátott zuhanyzó! :D ;D :D Teljes a komfort nem? :-\ Hamár egyuttal meg is szárítja az illetõt ;)

Nem hiszem,hogy ezt megcsinálnák valóságban,mindennapi használatra.

Fecó


nova

Idézetet írta: szmihaly Dátum 2012. február 17., 11:07:37 DÉLELŐTT
Nem hiszem,hogy ezt megcsinálnák valóságban,mindennapi használatra.

Hát én már láttam sok érdekes dolgot, nem lepõdnék meg rajta, ha ez teljesen életszerû kivitelezés lenne valahol. :)

@Fecó én is a csempére gyanakodtam és nem szép, hogy a ventilátor széle rálog egy kicsit a csempe mintájára.  ;D
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

szmihaly

De van egy pozitívum is!
A kapcsoló gondosan körbe van szigetelve a csempén kicsapódó és lefolyó viz ellen.

Fecó

Az elõítéletek rabjai vagytok! Az egész rendszer 2 db 4,5 V-os lapos-elemrõl üzemel a szomszéd helyiségbõl!