Közvill oszlopra szekrény szerelése.

Indította Janó, 2013. január 15., 15:56:05 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Ha jól gondolom a most a doboz hátuljához rögzített csövet szeretnéd kiváltani másfajta megoldással, mert így nem lehet rögzíteni a villanyoszlopra?
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Gyurmaúr(fi-relé)

Te jó Isten, ez tiszta Orwell 1984... ÉS milyenek az oszlopok, normál mászó lyukacsos beton, vagy esetleg fa, netán vas? Alu nem lehet, mert falvakban nem szokás földkábellel táplálni az épületeket, ill a közvilágítást, max csak 1-2 felkapottabb településen szüntették meg a légvezetéket. ÉS mi van az oszlopon, légvezeték? Szigetelt, vagy ú.n 4 csigás szabad? Gondolom, az egyes kamerák a működésükhöz szükséges áramot az oszlopokon lévő légvezetékből kapják, az irányítás pedig rövidhullámos... 

Janó

Idézetet írta: nova Dátum 2013. január 30., 22:08:21 DÉLUTÁN
Ha jól gondolom a most a doboz hátuljához rögzített csövet szeretnéd kiváltani másfajta megoldással, mert így nem lehet rögzíteni a villanyoszlopra?

Már túltettem magam az előző problémán  :)
A 1" cső fogja tartani az antennát és simán elfér a szekrény mögött, és nem akadályozza az oszlopra történő szerelést.
A szerelvényeket a MÜPRO és a METZ biztosította.....ez itt a reklám helye, bocsi.  ;D

Üzenet összefûzve: 2013. január 30., 23:37:53 DÉLUTÁN

Idézetet írta: Gyurmaúr(fi-relé) Dátum 2013. január 30., 23:30:06 DÉLUTÁN
Te jó Isten, ez tiszta Orwell 1984... ÉS milyenek az oszlopok, normál mászó lyukacsos beton, vagy esetleg fa, netán vas? Alu nem lehet, mert falvakban nem szokás földkábellel táplálni az épületeket, ill a közvilágítást, max csak 1-2 felkapottabb településen szüntették meg a légvezetéket. ÉS mi van az oszlopon, légvezeték? Szigetelt, vagy ú.n 4 csigás szabad? Gondolom, az egyes kamerák a működésükhöz szükséges áramot az oszlopokon lévő légvezetékből kapják, az irányítás pedig rövidhullámos...

Fa és beton villanyoszlopok vegyesen de a fa van túlerőben.
Szabad légvezeték van az oszlopokon. Ehhez kell majd a "dedikált" Démászos alvállalkozó.
A villanyszámla átalánydíjas lesz, kb. 60W a csúcsteljesítmény, oszloponként.
Igen, az adatátvitel 5 GHz-es Wi-Fi.


Janó

Sziasztok!

Kicsit rég jártam itt.... :)
Örömmel jelentem, hogy a projekt lezárult, átadtam a rendszert. Minden szépen működik.
Démász-ék kicsit hosszabb átfutással adták meg az engedélyeket, de a papírok megérkezése után már ment minden gördülékenyen.