Segitseget szeretnek kerni.

Indította EasyHQ, 2014. február 13., 08:26:55 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

EasyHQ

Sziasztok palya kezdo vagyok ket tarsammal egyutt. Titeket szeretnelek meg kerdezni, hogy a ****.-ről tudtok-e informaciot. Barmi hasznosat meg bizhatoak-e, egyebek?

Tapatalk-kal küldve az én Vodafone 975N-el


nova

Én nem ismerem őket, gondolom a honlapjukat láttátok, mint információ forrás.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Novill

Nem tudom, hogy ez a cég mit változott az utóbbi kb. 5 évben. A személyes véleményem a velük tárgyalás után az volt, hogy nem érdemes velük üzletet kötni, én sem kötöttem. Több ismerősömnek is negatív tapasztalata volt velük. Jogilag jól szervezett cég általában jobbak mint az ügyfeleik. Általános véleményem, hogy közvetítő cégekkel nagyon vigyázni kell. Mert legtöbben rosszul jönnek ki belőle.  Persze mindenki az üzleti tárgyalása alapján saját maga dönt és ennek a felelősséget vállalja.

EasyHQ

Lattuk igen, sőt tegnapi nap folyaman voltunk is az irodajukban, biztato dolgokat ajanlanak de a. Szerzodesuk eleg kusza :) ma jott meg az "új" de ugyan az mint amit 1. Kapzunk... Ami arrol szól, hogy mi szeretnenk oket meg bizni villanyszerelessel. Ma fog el kerulni könyvelőhöz a szerzodes bizunk benne, hogy sikerul ki hozni valamit belole. De bennünk van a felelem. Palya kezdokent nem előnyos be bukni, de ha nincs trukk benne akkor nagyon jo szakmai tapasztalat lenne.

Tapatalk-kal küldve az én Vodafone 975N-el


Novill

Én a helyedben nagyon meggondolnám, mielőtt bele mégy mint kezdőként. Vannak általuk ajánlott szakmai óradíjak ( legalább is régen volt) és ez nagyon jónak tűnhet. De ez nem azt jelenti, hogy te is ezen az áron kapod meg a munkát. Mivel piaci verseny van, más olcsóbb árat fog adni és így te már nem leszel nyertes. Viszont ők teljesítették a szerződést, így ők már nem támadhatóak. Az egyik ismerősöm is így járt, befizette akkor a 250 eFt-t első felét, bíróságra ment és elvesztette a pert. Természetesen remélem te nem fogsz így járni, várjuk a pozitív beszámolót az üzletről a végén.  Én mindenesetre kerülöm messziről a munkaközvetítő cégeket. Csak megbízható partnerekkel szabad szerződést kötni. A legkevesebb kockázat a közvetlen megrendelővel kötött üzlet. Lásd a lánc tartozások is hol alakultak ki elsősorban.
Könyvelő helyett inkább jó ügyvéd kellene neked.

EasyHQ

Nagyon szepen koszonom mindenkinek az eddigi segitseget is. :) Meg latjuk mi lesz a sorsunk hetfon meglatjuk addig minnel tobb emberket meg kerdezunk. A "szerzodes"-t pedig mint a veres kardot hordjuk korbe hatha lat benne valaki valamit :) Es bizunk a legjobban.

Tapatalk-kal küldve az én Vodafone 975N-el


EasyHQ

Egy kis tortenes, egy jo ember (tanarunk) at nezte a szerzodesunket arra a meg allapitasra jutott h ki kell egeszitenunk a szerzodest magunk vedelmevel. Amenyiben ala irjak nyertugyunk van :) amennyiben nem akkor tovabbi szepnapot nekik.

Tapatalk-kal küldve az én Vodafone 975N-el


Novill

Admin törölte a hozzászólásaimat a fenti cég kérésére,mert negatív színben tűnik fel a cég. A negatív tapasztalataim és néhány ismerősömnek is voltak velük  kapcsolatosan.  Viszont nem látom itt sem a cégről a pozitív tapasztalatokat itt a fórumon, hogy valaki megosztotta volna velünk  :) ;).

EasyHQ

Nem is lesz pozitívum. Mivel miutan konyvelovel atnezettuk a szerzodest... Es elertunk vele ugyvedhez azt mondta hogy nem szivesen mokolna a papiron mert mar volt dolga veluk es nekem sem ajanlotta h valajam mind ezt. Igy nem keresem halalra magam, vuszont nem is megy a semmibe ~160k huf-om

Tapatalk-kal küldve az én Vodafone 975N-el


Szirty

Üdv Novill!

Idézetet írta: Novill Dátum 2014. február 24., 17:54:11 DÉLUTÁN
Admin törölte a hozzászólásaimat a fenti cég kérésére,mert negatív színben tűnik fel a cég.

Szeretném megkérdezni, hogy a cég hozzászólásait törli-e az admin (vagy kéréseit figyelmen kívül hagyja-e) amikor a negatív tapasztalatokat szerzett egyének szót emelnek ellene?

Az admin látatlanban, kérésre eldönti mi az igazság? Vagy mindenkiről jót vagy semmit? Vagy hogy megy ez? vagy lopni lehet, lebuktatni nem?