El tudnátok nekem magyarázni,mi az a hurokimpedancia?

Indította Attila1, 2020. október 30., 21:40:17 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Novill

Kedves Attila1
Igaz vannak segitő kész kollégák, amit köszönünk nekik.A villanyszerelő szakma egy nagyon komoly felelösség teljes szakma. Ezért a jó szakemberek állandoan képezik magukat folyamatosan kötelező továbbképzésekkel,önképzéssel,stb.Elöször el kell dönteni, hogy villanyszerelő akarsz-e lenni. Ha igen akkor részt kell venni a hivatalos képzésen, ahol lehet szerezni szakmunkás bizonyitványt. Ez egy alap, de kevés még a gyakorlati élethez.Keresni kell egy jó vállalkozást, ahol kemény munkával meg kell szerezni a gyakorlatot. Közben járatni célszerű a három villamosipari szaklapot havonta. Ebből némi információt lehet szerezni. Be kell szerezni a szakmai könyveket, a szabványokat és a villamos ipar területére érvényes jogszabályokat figyelemmel kisérni. A kérdéseidet lehetöleg egy kicsit magassabb szintre kellene emelned, mert ez egy szakmai fórum.
Többen jelezték, hogy fárasztoak a naiv kérdéseid. Őket is meg lehet érteni, hisz nekik már természetes a hurokimpedencia, olyan mint az egyszeregy. Remélem nem sértettem meg senkit a hozzászólásommal.

Attila1

Kedves Mindenki!
Nagyon szépen köszönöm mindenki segítőkészségét,hozzászólásait!
Úgyszintén köszönöm az ajánlott szakirodalmakat,böngészek bennük.
És elnézést szeretnék kérni a kérdéseimért,ha fárasztóak voltak,a válaszok számomra mind nagyon hasznosnak bizonyultak.
Sajnos a neten már több olyan oldallal találkoztam,amelyik nem ad pontos információt,
azért is fordultam hozzátok,mert így legalább szakmailag pontos és megbízható információt kapok,
hiszen az áram nem játék.
Még egyszer elnézést kérek mindenkitől,akik számára túl egyszerűek voltak a kérdéseim,túl evidens dolgokat kérdeztem meg.
Még egyszer köszönöm a segítőkészségeteket,türelmeteket hozzám!