Villanyszerelés Kínában

Indította zsizsi, 2013. február 06., 20:03:17 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

zsizsi

Szia!

A csatolt képek Kínában készítettem tavaly októberben. Na ott vannak huncut dolgok, sajnos nem tudtam sok mindent lefotózni, de van még pár ilyen okosságról képem.

Üdv.: Zsizsi

nova

Szétválasztottam külön témának, hogy ne keveredjen az angliai  villanyszerelési témával. :)

Ha gyakorlati tapasztalatod van a Kínai villanyszereléssel kapcsolatban nyugodtan oszd meg velünk, hogy tágítani tudjuk ismereteinket a világ ezen táján alkalmazott villanyszerelési technikákkal.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

zsizsi

Kedves Nova!

Szerencsére nincs kínai jellegű villanyszerelési tapasztalatom, csak megosztottam amit láttam. Lehet igen hamar megcsapott volna ott a villany minden odafigyelésem ellenére ha belenyúlok valamibe... :)

Gyurmaúr(fi-relé)

Mi meg szanaszét stresszeljük magunkat, illetve stresszeltetnek minket mindenféle túlbonyolított f@szsággal, hívatkozva a különböző EU-s jogszabályokra, szabványokra, miközben Kína ilyen kaliberű szerelésekkel a világ !2.! legnagyobb gazdasága, ahol most recessziós hangulatban "szerény" 6-7%-os gazdasági növekedés van, de ugyanez elmondható a villanyászatilag szintén "vállalhatatlan" Ausztráliára, illetve a szintúgy EU tag Angliára, ahol dettó nem egy Matyó hímzés a villanyászat, mint a hogy azt az előbbiekben olvashatuk, bár a dugvillájukat 1 az 1-ben átvenném, mert az sokkal biztonságosab, mint a Közép-Európai, ill Német szabvány!