Villamossági boltot szeretnék nyitni melyik láncnolathoz érdemes csatlakozni ?

Indította bobek13, 2019. augusztus 01., 23:22:58 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

bobek13

Szeretnék egy olyan kérdéssel a fordulni a fórum tagjaihoz ,hogy szerintettek mely hálózathoz érdemes 2019 ben csatlakozni.Szeretnék egy üzletet üzemeltetni mint viszont eladó de rengeteg forgalmazó között nehéz megtalálni azt aki jelenleg a legversenyképesebb piaci szereplő.Megköszönném ha röviden alá is támasztanátok hogy mért válasszam az xy partnert.

bobek13

Nagyon szépen  köszönöm a hozzászólásokat .Itt úgy látom mindenki pudingot heggeszt a padláson és közben a saját játékával apportíroz .

tothgyula

bobek13!Üdvözletem.
Milyen villamossági ismereteid és gyakorlatod vannak?Nagyon hasznos ha az ember pár évet eltölt a gyakorlati életben is villanyszereléssel, gyengeáramú hálózat szereléssel. Hiszen nagyok az átfedések, egyik sincs meg a másik nélkül.
Mivel a szakmákhoz tartozó szerelési anyagok száma több ezer, és igen sok a gyártó, importáló nem egyszerű a döntés.
Bele kell vágni! Ha ki tudsz alakítani egy törzsvásárlói kört, akkor már nyert ügyed van.

980POWER

Az a baj a kisebb villamossági boltokkal, hogy vagy mind meg veszem a készletet, (mert tartanak 5 darabot, nekem lehet 10 kell), vagy holnap délután lesz, rosszabb, ha pénteken mondják hétfőn lesz. Vigyek olyat ami van, de nekem nem olyan kell. Addigra a netről is nálam lesz és minimum 8%-kal olcsóbban, de van úgy, hogy sokkal kedvezőbb áron. Az időm nem megy el a kétszeri boltba menetellel. Maszek gazdabolt olyan termékeket tart amik minőségiek és keresettek, de csak az alap dolgok, villanyszerelési anyagok területén is.

S/K

Lakossági kiszolgálás vagy ipari területekre is kiterjedne az árukészlet?
Lakossági, barkács kiszolgálás esetén  10 db dugvilla, konnektor, biztosító tábla , kismegszakító, max, 2,5-ig MT kábel.
Ezeket veszi a lakosság és mindez mentavill, mixvill anyagok. Villanyszerelőknek szeretnél boltot akkor 2000m2 raktár és legalább három-négy féle termékcsalád "mindenből".  Sok sikert hozzá. Nem lesz egyszerű hogy mindenkinek megfeleljen. Lásd az előttem lévő hozzászólást.

Sztrogoff

A készlet... Amikor megnyílt városunkban a első két magánkereskedés, az egyikből legtöbbször tovább kellett mennem, amit kerestem, szinte sosem volt, a másikba meg beléptem, körbenéztem, és teljesen otthonosan éreztem magamat. Ezt egyszer megemlítettem, mire mondták, hogy az ő csapatuk különféle szakterületen dolgozó élethosszos szakemberekből áll. 2-3 évtized után persze már "az egyik" is nagyon jó.