Üdvözlünk ASA

Indította Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot, 2012. január 03., 09:06:35 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot

Üdvözlünk ASA a villanyszerelõ szakmai fórumon!


Ha gondolod ebben a rovatban hozzászólásként nyugodtan leírhatod, hogy mivel foglalkozol,  milyen céllal érkeztél a fórumra.

Jó olvasgatást és tapasztalat szerzést kívánunk. Nézz körül a fórumon, ha véleményed van valamirõl írd meg nyugodtan szakmai véleményed, szólj hozzá fórumozóink témáihoz. Ha kérdéseid lennének a villanyszerelés és a villamos felülvizsgálatokkal kapcsolatban akkor a fórum megfelelõ részében nyugodtan tedd fel õket és a fórum közössége a lehetõségeikhez képest igyekszik megválaszolni õket.

Téma nyitásnál kérlek ügyelj a jól megfogalmazott címre, melybõl kiderül mivel kapcsolatban nyitod az adott témát. (érdemes átolvasni: Villanyszerelõ fórum közlemények )


Villanyszerelõ szakmai fórum csapata.

ASA

Üdvözlök Mindenkit!

Elektronikai áramkörök tervezésével és gyártásával foglalkozom.
Részt vettem már több intelligens otthon projektben.
Tapasztalataim szerint a legtöbb esetben, az átlag emberek nem tudják megfizetni.
Ezért jómagam kifejlesztettem és építettem egy rendszert amit  szabadalmaztattam, és folyamatosan
fejlesztek.

Üdv, Sándor

Novill

Várjuk az ezzel kapcsolatos információkat villanyszerelõi szemmel. Valóban tapasztalni lehet ezt a pénztelenséget, de sokszor ott ahol pénz is van mégis idegenkednek a korszerû rendszerektõl. Nekem is volt egy komolyabb lakás szerelésem az elmúlt idõszakban, de induláskor nem tudta a tervezõ és én sem meggyõzni. A végén pedig relézhettem eleget.

nova

Üdvözöllek a fórumon. :)

EIB intelligens épület villanyszerelés - Villanyszerelõ Szakmai Fórum  részben nyiss nyugodtan egy új témát a rendszered nevével, ahol bemutathatod.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

ASA

Idézetet írta: Novillvégén pedig relézhettem eleget.
Az szép.
Hát nem lettem volna a helyedben, nem egy kellemes elfoglaltság olyankor.