Segítséget kérnék mint nagyon kezdõ villanyszerelõ.

Indította gaga, 2011. október 31., 20:15:06 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

tomi225

Sziasztok! Én nem rég végeztem villanyszerelő tanfolyamon és elég hiányosak az ismereteim. Én olyan könyveket szeretnék kérni amivel szakmai tudásomat fejleszteni és hiányosságaimat pótolni tudnám. Email címem: schweibert25@gmail.com Előre is köszönöm!!!
Üdv mindenkinek!
Tamás

fdave

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e még itt olyasvalaki, aki át tudná nekem küldeni a Villanyszerelő szakmai alapismeretek köteteinek pdf változatát? A témához kicsit konyító, inkább lelkes amatőr vagyok, és szeretnék a témában önállóan elmerülni. Ha esetleg más hasznos, a kezdők számára érdekes könyvetek is van, azt is megköszönném.

A címem: farkasdavid88 KUKAC gmail PONT com

Köszönöm előre is.

yu-cab

Idézetet írta: szmihaly Dátum 2011. december 20., 16:26:32 DÉLUTÁN
privátkopó!
Nem néztem meg,de talán 2-3 évvel ezelõtti kiadás.Mind a 3 év könyve egybe csomagolva.

Üzenet összefûzve: 2017. március 13., 17:17:38 DÉLUTÁN

Ha meglenne valakinek a villanyszerelő Szakmai Ismeretek I-II-III. PDF-ben, és azt eltudná küldeni,azt nagyon megköszönném.
Cim: istvn.szkely@gmail.com
Nagy segítség lenne.Vizsgára készülök.

Fecó

Végre valaki nem készre kidolgozott tételt keres. Átküldtem, nézd meg erre gondoltál-e.

szmihaly

Kedves leendő villanyszerelő kollégák!
A sok kuncsorgás miatt még 2012-ben letöröltem az egészet, így nincs meg a szakmai ismeretek könyv!!
Ami most jön, az sokaknak nem fog tetszeni:
Ha valakinek kell a villanyszerelő szakmai ismeretek könyv 1-3, annak is a gugli a barátja! Most néztem meg 2017-03-25. a neten, számos helyről be lehet szerezni!!!!! Akinek könyv formátumba kellene, a 3 évfolyam is gyenge 9000-FT ból megvan, s van olyan hirdetés is, hogy ingyen postával is küldik! Ugyan így megtalálható pdf formátumban is. De nem akarok senki pénztárcájában dúrkálni, így csak halkan megjegyezném, hogy egy hétvégi buliban több elmegy!  Aki meg igazán szeretné a szakmát, az tényleg akarja, költsön rá, mert senki nem szereti ha állandóan kuncsorognak, mert annyi fáradságot se vesznek hogy utána nézzenek!