Villanyszerelőt keresek budapesti munkákhoz

Indította deve94, 2015. február 07., 07:12:30 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

deve94

Kedves Kollégák!
Megbízható és korrekt szerelőt, vállalkozót keresnék budapesti munkákhoz. Ezek inkább átalakítások, javítások. Irodaházak, raktárépületek. Most Szegedről járunk fel 1-2-3 napos munkák miatt, pedig otthon is lenne épp elég munkánk. A tulajdonos ingatlanbefektető, bérbeadó. Kialakult kapcsolat esetén visszatérő megrendelésekkel lehetne számolni. (stabil fizető cég)
Most éppen egy 3300 m2 -es raktár/irodaépület bérbeadás előtti átalakítását kellett/kellene elvégezni. Almérők felszerelése, leválasztott területek áramellátásának függetlenítése. Előtte Kisebb irodahárban bérbeadás előtti felújítás lámpatest rekonsrukció, álmennyezeti változtatások. Nem rendkívül nehéz feladatok, de jó lenne, ha helyben lenne valaki, akit meg tudnánk bízni ilyenekkel, amikor felmerül.
(korrektség; természetesen nem úgy, mint egy alvállalkozó, mikor meghibásodás volt egy alelosztóban, valamilyen beázás miatt kicserélte az egész sor mölleres kismegszakítót DNS-re, meg az OBO-s túlfeszvédelmet, ahol csak egy modul volt piros komplett egy másikra)
Érdeklődés esetén több infot is írhatok.
üdv: deve94

deve94

Itt a fórumon nem is jelentkezett senki, de sikerült találnom két szerelőt, akik közül az egyik aktív fórumos tag.
Vele már dolgoztunk is együtt. A másik kontakt még tartalékos.
üdv: deve94

nova

Ha nem aktuális már a téma. Jelezz vissza nyugodtan, és akkor zárom a témát, hogy a később a fórumra látogatók tudják, hogy már nem aktuális a villanyszerelő keresés.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

NagyPS

Én jelentkeztem volna, de két ok miatt nem került rá sor, egyik éppen sikerült megállapodni két céggel szinte folyamatos munkákra mint esetedben, a másik vége felé közeledő 2. terhessége kicsi feleségemnek majd születés. :) Azért meg nem érdeklődök egy hasonló munka után amit tudom hogy betartani nem nagyon fogok tudni :) Így nem feltétlen a fórum látogatottsága az ok :)