Gyakorlat híján

Indította ger_m, 2014. június 02., 11:31:25 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

ger_m

Sziasztok!39 éves vagyok,erősáramú berendezés szerelő szakmunkás bizonyítványom van,de sosem dolgoztam a szakmában,azaz semmi gyakorlatom nincs,de szeretnék mégis elhelyezkedni villanyszerelőként.Mit tanácsoltok?Hol kezdjem el,stb.Tudom nagyon naivnak tűnik,de sajnos 22 év kihagyás után nem sok mindenre emlékszem,és gyakorlatlan villanyszerelőként szinte lehetetlen elhelyezkedni.Szóval véleményekre,tanácsokra lennék kíváncsi.Előre is köszönöm !

nova

Nem egyszerű. Kicsit érdemes lenne szűkíteni, hogy villanyszerelőként mely területen szeretnél elhelyezkedni? Épület villamossági szerelőként? A fórumon az idők alatt sok hasznos információ felhalmozódott, érdemes olvasgatni. Persze ez még nem segít hozzá a gyakorlati tapasztalathoz. Érdemes a fórumon Tanuló titulussal rendelkezők kérdéseit is átolvasnod, hiszen az ő általuk feltett kérdések is hasznosak lehetnek számodra. Ha valamilyen villamossági témával kapcsolatban kérdésed lenne, a megfelelő topikban nyugodtan tedd fel kérdésed.  ;)

Üzenet összefûzve: 2014. június 02., 19:08:10 DÉLUTÁN

Ami még lemaradt, hogy a tudástár és a tesztek is hasznosak lehetnek számodra. Tudásod felfrissítése szempontjából.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!