Mai témák

Indította Szirty, 2013. július 20., 13:23:09 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Szirty

Üdv!

Gondoltatok már arra, hogy a "Mai témák" ne napszakra hanem eltelt időre vonatkozzon?
Vagyis ott ne a 0-24 óráig megjelent üzeneteket listázza, hanem az elmúlt 24 óra üzenetit?
Vagy a fórum motor nem tud ilyet?

Így ugyanis ha az embernek délután már nincs ideje ránézni a fórumra, csak másnap reggel, legtöbb esetben meg sem találja az esetleges választ.

JUVILL


Gondolom az "olvasatlan hozzászólások megtekintése legutóbbi látogatásom óta" erre valók.
(És nem is 24 órára vonatkoznak.)

Szirty

Szevasz JUVILL!

Idézetet írta: JUVILL Dátum 2013. július 20., 17:17:18 DÉLUTÁN

Gondolom az "olvasatlan hozzászólások megtekintése legutóbbi látogatásom óta" erre valók.
(És nem is 24 órára vonatkoznak.)

Lehet hogy ezt gondolod, de sajnos az erre nem alkalmas.
Méghozzá két okból. Az egyik éppen az hogy nem 24 óra. A másik pedig hogy valószínűleg nem érdekel mindenkit minden topik.
Így amikor fellendül a forgalom rengeteg üzenet kerül ebbe a listába és ugyanott vagyunk.

nyaki

Hali!
Akkor a sok témából látogasd meg azt, amelyik éppen érdekel és utána hozzászólsz, majd ezután már csak a hozzászólásaidról ismert topikokat kell megnyitnod. ;)
Az összesített témáknál gondolni kell azokra is, akik még csak most csatlakoznak a fórumhoz.
::) Szerintem jól van ez így.

Szirty

Üdv!

Ezt nem értem miért írtad le ide. Nem értjük egymást?

No mind1. A kérdésemre a válasz tehát az hogy "nem".
Megőrzi az egyediségét (máshol nem láttam még ilyet).

Könyves Kálmán

Én mobilról nézem többet a fórumot, Tapatalk app segítségével, ritkábban PC-röl, PC-n a Szirty féle megoldás lehet, tényleg jobban működne. (A mobil sokkal ügyesebb ebből a szempontból.)

Szirty

Üdv!

Nem szoktam bejelentkezni, csak ránézek az oldalra. Így az "Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta." és a "Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése." lehetőség meg sem jelenik.
Sokkal egyszerűbb ránézni a "mai témák"-ra. Sajnos ez reggel mindig üres :-)
Sokkal logikusabbnak és főleg használhatóbbnak tartanám ha változó időintervallum helyett egy állandó időintervallumot venne alapul ez a lista. A 24 óra kb. megfelelő, csak ne változzon.

JUVILL!
A "Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése." listában jelenleg kb. 40  üzenet van. Pedig kizárt hogy ennyi hozzászólásomra érkezett volna válasz. De ezzel semmi bajom jól van ez így, csak megjegyeztem hogy amire hivatkozol az messze nem az amiről itt írok


Üzenet összefûzve: 2013. július 20., 19:46:20 DÉLUTÁN

Az "Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta." meg tele van az "üdvözlünk XY" üzenetekkel, ami konkrétan engem nem érdekel. Volt már egyébként olyan, aki oda írt bármit is és nem csak az automata szöveg volt ott?
Rajtam kívül persze, mert én megtettem, de hibának bizonyult :-)

Könyves Kálmán

Lehet, hetente egyszer elég lenne üdvözölni az új tagokat. Főleg úgy, hogy 80 százalék nevét itt látjuk utoljára, aktivitás híján...Ettől függetlenül örülök minden új embernek, mert minél többen vagyunk, annál több téma és tapasztalat.

nova

Igen a JUVILL által is említett funkció csak bejelentkezett felhasználóknak érhető el.

Idézetet írta: JUVILLGondolom az "olvasatlan hozzászólások megtekintése legutóbbi látogatásom óta" erre valók.

Bevallom őszintén nem kívánok változtatni a gomb funkcióján.  ::)
Ha valaki használni kívánja ezt a funkciót akkor érdemes bejelentkezni, ráadásul a titok kamrában született hozzászólások is csak bejelentkezett felhasználóknak elérhető. Ugyanúgy mint a képek megtekintése.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szirty

Helló!

IdézBevallom őszintén nem kívánok változtatni a gomb funkcióján.  ::)

Rájöttem az elején. :-) Gondolom nem ismered el ezt létező problémaként.
Megoldom. Azt hiszem lesz aki ezt örömmel veszi majd :-)

IdézHa valaki használni kívánja ezt a funkciót akkor érdemes bejelentkezni

Megragadtad a lényeget. Pontosan fordítva van! Éppen ebből látnám, hogy érdemes-e bejelentkezni! :-)