Nyári Munkalehetőség

Indította petike199600, 2013. május 10., 13:43:51 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nyaki

Mint ahogy Te írtad: ...azért még ne menjünk ennyire előre az időben.
Én is ezt mondom. Honnan tudod, hogy csak vésni fogsz? Lehet a fizikumodat látván nem is vésni fogsz, hanem valami mást csinálni. Ha meg vésni, akkor úgyis elmagyarázzák, hogy mit-hogyan.
Ne görcsölj ezen, csupán légy megbízható és pontos, a többi kialakul. WC-t nem fognak veled pucoltatni, az biztos.

petike199600

Jó megpróbálok nem zen rágódni de remélem jó és hasznos lesz ez a nyári gyakorlat.  :-\ :)

balzsi

Szia Petike!

Szerintem ne stresszelj a vésésen. Mikor én csináltam a házamban a villanyszerelést, első lépésben megcsináltam a horonymarást és vésést az egész lakásban, de nem haltam bele. Megjegyzem, én is elég nyüzge alkat vagyok. A 6 kilós vésőgéppel meg lehetett birkózni, a horonymarás jelentette számomra a kihívást, mivel nem ruháztam be horonymaróra, csak sima nagyflexel végeztem és úgy néztem ki, mint egy hóember.  ;) Biztos vagyok abban is - mivel ambiciózus emberke vagy -, hogy idővel rád bíznak változatossabb feladatot is.  :)

bizserge

Szia Petike!

Velem alig vésettek falat de abba köszönet nem volt! Példa: egy 40X40-es tégla oszlopról akartak leszedetni egy régi egyes alu. tokozatot de mire a mesterem elő jött majd az oszlop kidőlése bánta! Kőművessel kellett helyre állíttatni. Nosza megnyertem a betonaljzatba horony vésést, egy csarnokba, ahova vagy 30 eszterga és több másik egyéb jutott!
Kezemen ép rész nem volt! Na akkor döntöttem el hogy maradok a gépszerviz, TMK vonalon!
Nem bántam meg.
Igaz kevés épület villamosítását vállaltam be.  >:(
Szóval "no para"!

Tisztelettel: bizserge