Postások olvassák le a villanyórát

Indította nova, 2012. december 19., 08:54:55 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

nova

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

szmihaly

Ezekszerint, gondolom, hogy a postásokkal megtanítatják a digitális mérők kiolvasási segédletét is?  ;)

Marton

Biztos eddig nagyon unatkoztak a postások, így már lesz elég munkájuk.

Novill

Nem tartom valószínűnek, hogy leolvasást az a postás fogja végezni aki a levelet hordja ki. Még a végén lehet, hogy vissza térünk az összes szolgáltató egy céget fog megbízni a leolvasással  ;) vagy a táv leolvasásra fognak áttérni folyamatosan.

JUVILL


Úgy gondolom van elég munkájuk.
Kizárt dolognak tartom, hogy ezt ők fogják csinálni.

flatskerrobert

     "Szerintem a gázóra, vízóra leolvasást is és a közterület felügyeleti munkát is rájuk kellene testálni, hiszen jól ismerik a területet". >:(
FR.

Szelei

Nem tudom hányan jártatok posta hivatalba de mint egy zsigpiac. Már mindent lehet vásárolni csak a levelet, csekket lehet félóra alatt feladni. Szerintem egy utasítás és már olvassák is mint a kis angyal. Persze ugyanazért a fizetésért. :)

etfLED

És persze az áramszolgáltató mindenkivel szerződést módosít hogy ehhez az információhoz a postások is hozzáférjenek
Szerintem nonsens gondolat , de aztán nálunk már minden elképzelhető
Egyenlőre Én ezt a 10százalékos csökkentést várom

nova

Ez megint olyan dolog, hogy az infláció miatt felfele kellene menni az áraknak, de hatóságilag csökkentenek. Ezt a hiányt is valahogyan majd kell pótolni.  :(
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

helcs

Ha már szóba került 10 %, nem hangzott el hivatalos tájékoztatás arról, hogy ez csak az áramdíjra vonatkozik, vagy az átviteli díjra is.