időkapcsoló, relé Bojlerhez

Indította P3troczy, 2023. március 04., 11:11:22 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

P3troczy

Sziasztok, időkapcsolásra alkalmas relét keresek. Kismegszakító után beépíthetőt.

Nappali áramra kötött bojlert szeretnék róla működtetni.

Hajdu Z80-EK1 (1800W) 10A, 80Liter

Olyan időkapcsolót keresek, ami alkalmas mondjuk napi 4 db kapcsolásra.

pl.:

Minden nap ismételje meg ezt:
 
bekapcs - 5:00    kikapcs - 6:30
bekapcs - 11:00  kikapcs - 13:30
bekapcs - 18:00  kikapcs - 20:00
bekapcs - 23:30  kikapcs - 01:00

Ezt a sémát tudja ismételni.

Bármilyen olyan megoldásra kíváncsi vagyok ami WIFI-s, vagy Digitális kijelzős programozható.
Annyi van , hogy Teraszban fedett helyen villanyóra doboz körül tervezem elhelyezni. Ez a működését ne hátráltassa.






Fecó

Digitális kijelzővel szinte minden gyártónak van terméke ilyen kategóriában, lehet Schneider, Legrand, Hager, ELKO, Finder, F&F, GAO, stb. Ezek bepattinthatóak az elosztóba, a kismegszakítók mellé, általában 2-3 modul helyet foglalnak. Ha minden nap egyforma programot futtatsz jó a napi, ha mondjuk hétvégén változtatni akarod, akkor heti üzemmódút kell vásárolj. Ezt a 4 időpontot bármelyik tudja, különbség az árakban és a minőségben van. Mindenképpen ajánlok egy külön kontaktort hozzá, ami képes a bojler terhelőáramának kapcsolására, ne az időkapcsoló vigye a terhelést. WIFI-s verziót én még nem szereltem...

blacib

Idézetet írta: P3troczy Dátum 2023. március 04., 11:11:22 DÉLELŐTT
Sziasztok, időkapcsolásra alkalmas relét keresek. Kismegszakító után beépíthetőt.

Nappali áramra kötött bojlert szeretnék róla működtetni.

Hajdu Z80-EK1 (1800W) 10A, 80Liter

Olyan időkapcsolót keresek, ami alkalmas mondjuk napi 4 db kapcsolásra.

pl.:

Minden nap ismételje meg ezt:
 
bekapcs - 5:00    kikapcs - 6:30
bekapcs - 11:00  kikapcs - 13:30
bekapcs - 18:00  kikapcs - 20:00
bekapcs - 23:30  kikapcs - 01:00

Ezt a sémát tudja ismételni.

Bármilyen olyan megoldásra kíváncsi vagyok ami WIFI-s, vagy Digitális kijelzős programozható.
Annyi van , hogy Teraszban fedett helyen villanyóra doboz körül tervezem elhelyezni. Ez a működését ne hátráltassa.

Szia.  Szerintem ez https://www.dinavill.hu/Idozito-WIFI-s-48-240V-AC/DC-okos-otthon-Schelinge?gclid=Cj0KCQiA6rCgBhDVARIsAK1kGPKTI1AJyaZDG6P7qaEDVkhFK01VNMwTc66FxEI5YkHG9B4SQ4ax5KcaAihdEALw_wcB Jó lehet neked.