Villamossági Szaküzlet a weben is és tökéletes korrekt árakkal

Indította VWHC, 2014. június 09., 01:15:56 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

VWHC

Sziasztok!

Találtam a weben egy megbízható és üzlettel is rendelkező webüzletet
itt lehet elérni
www.id1.hu
néha lehet kicsit túlterhelt akkor érdemes itt próbálkozni
www.villamossági-szaküzlet.com

Az árak nagykereskedelmi árak szerelők számára csak amit nem értek hogy a végfelszanálók is ugyanazon az áron kapják mint mi :S
Ami a weboldalukon van azt szinte mindig aznapra vagy másnapra teljesítetek nekem én régebben próbálkoztam már más webüzletben de mint ahogy egy villanyszerelő gondolja ha látom akkor a jó, de nem
Ez működik így is tökéletes ajánlom mindenkinek.

aki nem hiszi az árgépen is elolvashatja ugyanezeket amiket én írtam itt
http://www.argep.hu/bolt_ertekeles--21086.html

Tudom mikor lenne erre időnk átböngészni kikeresni stb stb..
Ne erre találtam ki, ott az aszon :) cikkszámokat megadom neki és ő megrendeli a kapcsolókat és szerelvényeket mert a weboldalon minden a gyári cikkszámok alapján vannak fent.
Ö úgy is ráér a munkában erre  :P
Úgyhogy minden munkámon spórolni tudok 20-40% az anyagon magamnak, ez azért megéri szerintem.

Na jó munkát mindenkinek és megélhetést.


nova

Én csak azt nem értem, hogy miért nem lehet felvállalni, hogy a saját oldalatok??? Nyílvánvaló, hogy a való életben nem szemetelik tele linkekért ilyen mértékben a fórumokat a felhasználók. Mindennek megvan a helye, lásd itt a fórumon sem zárkózunk el tőle, hogy aki akarja hirdesse szolgáltatását. Úgy gondolom nem érdemes visszaélni a jóindulat azon formájával, hogy sok fórumhoz képest, itt nagyobb a felhasználók szabadságfoka. (Lásd. máshol ezért kitiltás is járhat!) Úgy gondolom, ha egy szakmai fórumon szakmai beszélgetésekben részt vesz valaki, akkor a profilmezőben beállítható weboldal elérhetőség, sokkal nagyobb jelentőségű lehet, mint az ilyen jellegű semmitmondó hozzászólások.

Komoly weboldal esetében ilyen technikákat nem alkalmaznak. Érdeklődj utána nyugodtan, SEO szakembereknél. Ehelyett inkább ellátlak egy jó tanáccsal, igaz kéretlen. Az oldalatok megjelenésével és fejlesztésével kellene foglalkozni inkább. A piros felugró ablakok a látogatók nagy részét elijeszti, nem figyelemfelhívó, hanem olyan reakciót vált ki, hogy azonnal bezárjam.

[info]Láthatód, ebben a témában meghagytam a linkjeidet, remélem a jövőben csak a szakmai beszélgetésekben találkozzunk, és nem a értelmetlen link szerzési kísérletek törölgetése révén. [/info]
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!