KPE cső ideiglenes fogyasztásmérőhöz

Indította rajki, 2013. október 19., 15:27:25 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

rajki

A legbosszantóbb ebben, hogy nem tudok mit mondani a fogyasztónak. Ő azért hívott engem, mert - állítólag - én tudom mi a menete ennek. És rácáfolnak. Ha pedig rendben van egy mérőhely, akkor megkérdezik a fogyasztót mennyiért csinálták ezt magának? Hatvanééééér? Mi húszér' megcsináltuk volna...

Gyurmaúr(fi-relé)

S ha ez nem lenne elég, akkor még egy kis "szines" az ELMŰ-től, sok szeretettel:
http://index.hu/gazdasag/2013/10/24/az_elmu_valaszol/
Továbbra is fenntartom azon véleményem, hogy már itt lenne az ideje némi regulának, mert nagygyon fordítva űlnek a lovon!

rajki

Hát végül átvették :)
Mindent rendben találtak, de azért csak nem bírták ki megjegyzés nélkül!
A légvezetéket ugye fel kell nekik feszíteni az oszlopra, ők csak felkötnek.
Mikor ment fel a srác azt monda: ha már ott voltatok fent, fel is köthettétek volna...


Napsütéssel szemben nem tudtam jobb képet csinálni...

Üzenet összefûzve: 2013. november 02., 07:48:57 DÉLELŐTT

Valamiért nem nyitja meg nagyban a képeket:

nova

Látom közben megoldódott a képfeltöltési probléma.  ;) Ezért is tároljuk inkább a szerveren a feltöltött képeket, mert a külső tárhelyek sokszor érdekesen működnek. Bizonyos idő után pedig törlik őket, ami miatt sok téma hiányos lesz tőle.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Gyurmaúr(fi-relé)

na, jól van, akkor ez egy happy end, legalább is, egyenlőre. Rajki, tényleg felháborítóak vagytok, miért nem csináltátok meg helyettük? Úgyis annyit kell szegényeknek oszlopra mászni, olyan szívtelenek vagytok... ;)
Kaját, piát, nőt hoztatok nekik?? ÁÁÁ, kezdők vagytok!  ;D

rajki

Azért megörökítettem, hogy tud mászni a kolléga, ha akar!  8)