Régi muzeális villamos cuccok gyűjtői

Indította Higanygőzlámpa, 2018. február 26., 19:21:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Higanygőzlámpa

Azért hoztam létre ezt a témát hogy ide olyan villanyszerelők és  gyűjtők jelentkezését várom akik bontanak vagy gyűjtenek régi Villamossági dolgokat pl. : régi elosztó szekrények, régi közvilágítási lámpatestek, izzók, megszakítók, vagy bármilyen villamos eszköz, berendezés. Én speciel közvilágítási lámpatesteket és úgynevezett TITÁSZ szekrényeket gyűjtök de emellett bármilyen régi eszköz jöhet. Ebben kérem a segítségüket hogy ha valaki bont hasonló dolgokat azt szívesen veszem a gyűjteményembe az utókor számára! :)

Üzenet összefûzve: 2018. február 26., 19:22:56 DÉLUTÁN

TITÁSZ szekrény

980POWER

Én is pont ezt művelem, de majd valahogy rendszereznem kellene őket. Szép hobbi!  :D

Higanygőzlámpa


980POWER

Ami a kezembe kerül és úgy gondolom régi, így még földkábel csere esetén a régiből haza vittem egy fél méteres darabot. Régi konnektorok kapcsolók és még régebbiek. Síkvezeték kereszttartó, " P" tartó "Kd" szigetelők.  Kismegszakítók biztosítékok nem rég hoztam egy tetőtartót, legutóbb 3 nátriumlámpa gyújtót azok 1992 ből valók, Régen gyakori dolgok voltak de ma már csak kifelé szerelünk ilyeneket be nem építőnk.

Higanygőzlámpa