Üdvözlünk 980POWER

Indította Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot, 2014. május 27., 22:19:45 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot

Üdvözlünk 980POWER a villanyszerelõ szakmai fórumon!


Ha gondolod ebben a rovatban hozzászólásként nyugodtan leírhatod, hogy mivel foglalkozol,  milyen céllal érkeztél a fórumra.

Jó olvasgatást és tapasztalat szerzést kívánunk. Nézz körül a fórumon, ha véleményed van valamirõl írd meg nyugodtan szakmai véleményed, szólj hozzá fórumozóink témáihoz. Ha kérdéseid lennének a villanyszerelés és a villamos felülvizsgálatokkal kapcsolatban akkor a fórum megfelelõ részében nyugodtan tedd fel õket és a fórum közössége a lehetõségeikhez képest igyekszik megválaszolni õket.

Téma nyitásnál kérlek ügyelj a jól megfogalmazott címre, melybõl kiderül mivel kapcsolatban nyitod az adott témát. (érdemes átolvasni: Villanyszerelõ fórum közlemények )

A fórum szabályzatát is érdemes tanulmányozni, hogy késõbb esetleges félreértések elkerülhetõek legyenek.

Villanyszerelõ szakmai fórum csapata.

nova

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

980POWER

Tiszteletem!

Már 6 éves korom óta érdekel a villanyszerelés. A rokonságban vannak villanyszerelők, a tanulmányaimat szülői beleegyezés híján más irányba kellet kezdenem, de most úgy döntöttem, mégis visszatérek az eredeti álmomhoz, én is villanyszerelő leszek. Persze már csak felnőttképzés keretein belül lehetséges tanfolyamon részt vennem. A Villanyszerelő szakmai fórumot már régebben felfedeztem és látogatom, hiszen itt a szakemberek a legjobb információval próbálják meg ellátni az érdeklődőket.  :)
Persze tudom az elmélet nem minden és az ilyen ,,gyorstalpalók" nem képesek akkora szinten tanítani, mint amikor az ember nappalin tanult több évig. Kell a gyakorlat a találékonyság a rutin és persze a folyamatos érdeklődés, tudásfejlesztés.

nova

Sok sikert az "új" szakma elsajátításához. :)
Jó azért visszahallani, olvasni, hogy egyre ismertebb a fórum. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

980POWER

Ezúton tudatom a kedves  immáron kollégákkal, hogy sikerült a vizsgám, úgy érzem megérte a fórum tagjává válnom, mert rengeteg információhoz jutottam, egyuttal szeretném megköszönni a lehetőséget hogy tapasztaltabb szakemberektől kaphattam információkat a sulis dolgok mellé: KÖSZÖNÖM!!
Írásbeli: 100%
Gyakorlati: 100%
Szóbeli: 100%
Tudom, ezután jön az igazi tanulás! Úgyhogy természetesen maradok a fórum aktív tagja, továbbra is és osztom a szerzett tapasztalatokat illetve kérdezem a bizonytalan vagy ismeretlen dolgokat.

Novill

Gratulálunk a sikeres kiváló vizsgához és további szakmai fejlődést és sok munkát kívánunk.

980POWER

Köszönöm, és igyekszem tovább fejleszteni a tudásom!  :)