Üdvözlünk Marcika

Indította Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot, 2013. január 25., 22:23:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot

Üdvözlünk Marcika a villanyszerelõ szakmai fórumon!


Ha gondolod ebben a rovatban hozzászólásként nyugodtan leírhatod, hogy mivel foglalkozol,  milyen céllal érkeztél a fórumra.

Jó olvasgatást és tapasztalat szerzést kívánunk. Nézz körül a fórumon, ha véleményed van valamirõl írd meg nyugodtan szakmai véleményed, szólj hozzá fórumozóink témáihoz. Ha kérdéseid lennének a villanyszerelés és a villamos felülvizsgálatokkal kapcsolatban akkor a fórum megfelelõ részében nyugodtan tedd fel õket és a fórum közössége a lehetõségeikhez képest igyekszik megválaszolni õket.

Téma nyitásnál kérlek ügyelj a jól megfogalmazott címre, melybõl kiderül mivel kapcsolatban nyitod az adott témát. (érdemes átolvasni: Villanyszerelõ fórum közlemények )

A fórum szabályzatát is érdemes tanulmányozni, hogy késõbb esetleges félreértések elkerülhetõek legyenek.

Villanyszerelõ szakmai fórum csapata.

nova

Üdvözöllek a villanyszerelő szakmai fórumon. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Marcika

Sziasztok .
Szeretnék bemutatkozni.
Nevem: Faith Márton Zoltán (marcika)

A fórumot véletlenül találtam tegnap EPH minta keresgélés közben.
A főgáznak területén kel jegyzőkönyvet készítenem.
Elég érdekes témákat találtam és úgy gondoltam regisztrálok.

Másodállásban vagyok  villanyszerelő vállalkozó jelenleg másodállásban.
Főállásom karbantartó villanyszerelő váltó műszakban egy víz és szennyvízkezelő cégnél.

Szakmunkásként végeztem több mint 20 éve , aztán estin szakérettségi és technikusi Üteg utca.
Távoktatás keretében Épület és közmű automatizáláson diplomáztam a Kandón.
ÉV, VV, EBF, vizsgáim vannak.

A felülvizsgálatokat 10 éve végzem kivéve az RB mert az még most lesz 1 éves. (nincs tapasztalat)
A tavalyi év folyamán sikerült elvégeznem a norma szerinti vizsgát mint felülvizsgáló (OKJ vizsga)
és az RB is meg lett.
Aztán a műszaki ellenőr II. lett meg. Ehhez megkaptam a felelős műszaki vezetőit is kamaránál. (Jelenleg korlátlan)
Itt kaptam egy infót hogy változott az előírás, vagy változni fog.
Nem lehet külsősként végezni csak alkalmazott ként. Még nem néztem utána hogy áll a szigorítás.
Azért hogy teljes legyen az év még egyet vizsgáztunk a norma-szerinti VV ből.
Így norma-szerinti villámvédelem szerelést is csináltam már egy N2 tartálynak.

Kivitelezést is végzek mindenféle nagyságba FI cserétől kezdve az Uniós projektekig.
Tervezést kezdtem csinálgatni,itt még bontogatom a szárnyimat, várom hogy leteljen a 7 év.

Aztán ahogy olvasgattam a fórumot úgy látom az ide évben is lesz lehetőségem tanulni és vizsgázni.
A Tűzvédelmi- szakvizsgáról olvasva úgy látom lehet költeni a pénzt megint.

Hát röviden ennyit magamról.
Igyekszem hasznosan hozzászólni témákhoz.