Érdekes képek, videók a villamossággal, villanyszereléssel kapcsolatban

Indította nova, 2010. november 28., 08:58:20 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

nova

Idézetet írta: czapi Dátum 2014. január 20., 17:38:31 DÉLUTÁN
Ők is felvonóval mentek :)

Na csak végig kellett volna nézni ezt a videót. Amelyeket végignéztem régebben jó pár olyan volt, melyben nagyon komoly magasságokba kellett felmászni és lemászni.
Ernyővel viszont biztosan gyorsabb lefele. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

balzsi

A jelentős részét valóban felvonóval tették meg. Egyébkén én is szoktam edzeni mikor mászok a serleges felhordóra, illetve a silókra.  :)

exchange

Szegedi helyi tv Digitális átállás Antenna csere. ez 152 méteres torony


nyaki

Bár nem konkrétan a villamossággal kapcsolatos, de mindenképpen kénytelen vagyok ezt megosztani veletek, mert nagyon vizuális típus vagyok és minél jobban nézegetem a képeket, annál jobban könnyezem:
Az építés bajnokai, könyörtelenül lecsapnak a rekeszizmokra (fotósorozat)

nova

Ezek közül már jó párat ismertem, de azért akadtak újak számomra is. Hihetetlen egyes megvalósításoknál, hogy senki sem avatkozik közbe, senkinek sem szúr szemet. Igaz nálunk is láthattunk út közepén villanyoszlopot és hasonló megoldásokat. :(
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

balzsi

Idézetet írta: Könyves Kálmán Dátum 2014. január 19., 10:07:12 DÉLELŐTT
Izzó csere


A magasság kissé elmaradt, de az időjárási viszonyok egy picit rosszabbak voltak.  -10 fok környéke és nem 3 személyes akció, hanem old meg magad.




exchange

Idézetet írta: nyaki Dátum 2014. január 31., 16:21:29 DÉLUTÁN
Bár nem konkrétan a villamossággal kapcsolatos, de mindenképpen kénytelen vagyok ezt megosztani veletek, mert nagyon vizuális típus vagyok és minél jobban nézegetem a képeket, annál jobban könnyezem:
Az építés bajnokai, könyörtelenül lecsapnak a rekeszizmokra (fotósorozat)

ezt épp láttam tegnap, itt a teljes ahol még több ilyen van: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.397262270337505.95434.181398435257224&type=3

Kép: Villanyszerelés ha nincs emelőkosár