Műszaki ellenőrzések a gyakorlatban

Indította egy a sok közül, 2014. december 28., 12:42:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

egy a sok közül

Először is boldog új évet kívánok mindenkinek. Elolvastam a véleményeket. Alszom egyet kettőt aztán kitalálom kezdjek-e ezzel a dologgal hivatalosan is valami érdemlegeset. Mindenesetre az első az lesz bemegyek a hivatalba és a legutóbbi közberuházásból felújított kivitelezések papírjait kikérem. Kezdve a villamos kivitelezésről a tervel , és az átadáshoz szóló első felülvizsgálatokat. Már egyeztettem egy két képviselővel, úgy tűnik őket is kezdi érdekelni , hogy akkor ha nem jó a villanyszerelés (igaz eddig ők úgy hitték , működik akkor meg is felel) akkor mit fizettek ki. Ha jutok a papírokkal valamire akkor szerintem kérni fogok egy hatósági felülvizsgálatot ha túl nagy grimbuszokat lelek. Vélhetően ők majd nem siklanak el olyanok felett amik a műszaki ellenőr tekintetét elkerülték,(közben megkaptam a beruházásról a kiírást, mondjuk ilyen volt benne: a pályázaton csak olyan kivitelező vehet rész aki már végzett az önkormányzatnak legalább 20 milliós munkát, ez ám a korrekt pályáztatás nem?)Ja és teljes tetőcsere volt rá írva (lefényképeztem a korhadt részt kivágták a gerendába beletoldottak oszt kész ment rá az új cserép)másnapra már körbe volt kerítve(mármint amikor látták hogy fényképezek) és kiírták hogy építési terület tilos a bemenetel. Ez a jópofa mi? Na meglátom ha van rá lehetőség megkeresem és keresztbe teszek nekik, költi a település egyébként is kevés pénzét + hitel és ekkora hulladékot vesznek át.

Gyurmaúr(fi-relé)

Ezz azz, csak keményen, hogy csattanjon!! Így kell, ezt kell csinálni 2015-ben, ahol csak lehet; egyre masszívabban nekimenni mindenütt a helyi döbrögiknek és a vazallusaiknak, mert a vége az lesz, hogy nem lesz Hazánk!!! Aztán majd a végén tedd közkinccsé, ha lesz mit... Sok sikert, kitartást!!!!

zsizsi

A hozzáállásod példa értékű!!!  Szerintem meg fognak veled eggyezni, hogy ne turkálj már a dolgokban (ezt boritékolom)..
számíthatsz egy-két kisebb (befogom a szád) című munkára, megbízásra, de ennél több nem lesz....
A rosszabb eset ha más módon akarnak nyomást gyakorolni rád.