Kötelezõ kamarai regisztráció

Indította Novill, 2012. január 17., 12:41:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

JUVILL


Na szóval.:)
Egy cég, egy regisztráció.
És nem tevékenységi körönként.

Gyurmaúr(fi-relé)

Fecó, hogy is énekli Charlie? "Így jó, nem ez a baj, belûl van a zûrzavar..." Azt hiszem, ezzel a kamarai és egyéb más vérforraló cirkuszokkal kapcs is elénekelhetõ ez a szám! >:( :( :'(

krisz1986

És még évente egy kis emelés. A kamara igazolványal használhatatlan kedvezmények stb.

helcs

Juvill. Az igaz, hogy egy cég egy regisztráció, cégen belül több tevékenység végzésére is lehet engedélyed, ha a feltételek fennállnak. Ha több céged van azaz több adószámod akkor az annyi regisztráció.

JUVILL



Köszönöm szépen Fecó!
Írtam tegnap is, eddig nem foglalkoztam ezzel a regisztrációval, de a témában lévõ hozzászólásokat olvasva, bizony szükséges.
Egyenlõre egy adószám van, nem tervezek másik céget.
Kicsit félreértelmeztem a regisztrációt, a kamara honlapján tájékozódva, remélem megértettem.

Novill


Amirõl beszéltem, a kamara által küldött levelet itt közre adom:
"Az iparkamarához 2012.01. ...... érkezett elektronikus levelére tájékoztatni szeretnénk, hogy az Ön által 2010. ......... végbevitt regisztráció építõipari regisztráció volt, ami nem egyezik meg a 2012. január 1-tõl hatály, törvény által elõírt kötelezõ regisztrációval.
A kötelezõ regisztrációnak úgy tehet eleget, ha felmegy a kamara honlapjára (www.pmkik.hu), és ott letölti a kamarai regisztrációs adatlapot, amelyet ezután kitöltve, cégszerûen aláírva postai úton eljuttat a kamara székhelyére (1056 Budapest, Váci utca 40.). A kötelezõ regisztráció érvényesítéséhez azonban szükséges befizetni évi 5000.- forint kamarai hozzájárulást, amit a kamara bankszámlájára kell átutalni (10102086-11571302-09000007) 2012. március 31-ig. Az átutalás során a közlemény rovatba kérjük, hogy írja be a kérelmezõ az adószámát és a "kamarai hozzájárulás" szöveget.
A nyilvántartásba vételrõl elektronikus értesítést kap, valamint megkapja egyúttal kamarai regisztrációs számát és azt, hogy az 5000.- forint kamarai hozzájárulást sikeresen megfizette"

rabszolga

Igazán nem tudom hová kellett volna ezt betennem, de a moderátor majd átrakja, ha nem tetszik neki...
Ismét újabb és kötelezõ regisztráció a kamaránál. Évente fizetendõ! A hadisarcok idejét éljük. Meg is magyarázzák, miért jó ez nekünk:
Kötelezõ regisztráció a kamaráknál - DKIK Internet Portál

JUVILL


Errõl már volt egy téma, hozzászólásaival.
Olvasd el légy szíves!

krisz1986

Ne izgulj Juvill barátom ez még porondon lesz sokáig. Mert megint a zsebetekben kotorásznak.

nova

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!