Fûtésvezérlések

Indította lackó, 2011. március 09., 20:42:13 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

lackó

Fûtésvezérlésekkel kapcsolatban kérdezném hogy ki milyen vezérlésekkel találkozott mik a jó és rossz tapasztalatok.

Novill

 Én a devi fûtésszabályzó vezérlést telepítettem, az üzembe helyezés után nem jeleztek vissza még problémát. Sajnos az ára miatt több munkát elveszítettem. Ti melyik gyártó termékét szerelitek, ami megbízható minõséget is garantál? Mert garanciába járni vissza az nem üzlet. Fûtõ szõnyeget csak belsõtérbe valót ismerek csak!

lackó

Én is találkoztam DEVI vzérlésekkel .A 810 -est már nem gyártják de javítani még szoktam ez egy analóg vezérlés és sok volt vele a probléma fõleg az érzékelõkkel volt a baj.Sajnos a DEVI850-essel az a baj hogy digtál rendszerü és hibánál nincs mérési lehetõség.Nekem szerencsém van mert mindig kapok ref..készüléket így tudok hibát behatárolni.Most van egy új vezérlés ami analóg egy magyar srác tervezte árban fele a DEVINEK.

Novill

Privát üzenetben küld el az elérhetöségét a "magyar srácnak"

L.ZOLTÁN

Üdv. lackó !

Látom a fûtésekkel nagyon képben vagy. Az ajánlásaitok alapján a Devi ezek szerint már bizonyított.
A vezérlés meghibásodás gyakori? A hozzászólásod alapján úgy sejtem, hogy az ára ellenére lehetnek problémák /persze bármivel/ A magyar fejlesztésût  már alkalmazod?

lackó

A magyar fejlesztésüt tesztelés céljából egy társasház rámpájába beépítettem.Még nem volt vele probléma.

lackó

Van egy új Magyar rámpafûtés vezérlés.ELEKTRO-L Kft