Motorindítás...

Indította savair, 2012. július 25., 21:05:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

tothgyula

JÓ ESTÉT!
Valószinüleg a segédfázisod melegszik, nem a főfázis.Mérd meg a felvételt és terheld meg. Ha  inditókondi is van, az 80-120mikro kórül van.Üzemi kondi 10-től felfelé, ki kell kísérletezni. Üdv. TothGyula.

faxelektro

Jó estét
                  Szelei kolléga tanácsára át fordítottam a forgórészt és szuper jól működik .
                     Különben a motor csak 600w-os
                                                                         Kösz a segítséget     

vidinger

Jó napot mindenkinek!
Egy kérdésem lenne. Egy egyszerű háromállású háromfázisú kapcsolót (1-0-2) hogy tudnám bekötni a forgásirány megváltoztatásának érdekében. Tudom hogy vannak direkt irányváltó kapcsolók amin hidalások vannak, de nekem egy egyszerű van és nem vennék másikat ha nem szükséges.

Szirty

Idézetet írta: vidinger Dátum 2014. december 27., 11:03:37 DÉLELŐTT
Tudom hogy vannak direkt irányváltó kapcsolók amin hidalások vannak, de nekem egy egyszerű van és nem vennék másikat ha nem szükséges.


Csak a Ganz KK sorozatban kb 10 különböző 3 állású kapcsoló van.

Valószínűleg nem probléma irányváltásra bekötni, de tudni kellene pontosan hogy milyen kapcsolóról van szó. Pontos válasz csak pontos kérdésre adható, vagy találgatással.

vidinger


faxelektro

Jó napot mindenkinek
                                      Van egy háromfázisos reduktoros motor át kellene kötni egy fázisra sajnos nem sok mindent lehet látni a kapocs tábláján,hogy tudnám meg állapítani milyen kondenzátor kell. Ránézésre tapasztalatból úgy 0,15-0,35kW. Ami látható    220/380 V
                                                CV. 1/6
                                                                 1365rot/min
                                          IBERICA DE ELECTRICIDAD







nyaki

Üdv!
Ezekből a képekből még annyit sem látok, mint Te. A minősége csapnovaló. :-\
A kapocstábla szabványosnak tűnik és talán deltában van bekötve? ::)

faxelektro

Csillagba van kötve

Üzenet összefûzve: 2014. december 27., 16:42:46 DÉLUTÁN

Teszem fel,hogy 0,15kW-os a szerkentyű mekkora kondi kell .Egy hús darálóra akarják fel szerelni,gondolóm a reduktoron át elfogja bírni a melót .
                                                                                         Kösz a segitséget

980POWER

   vidinger, Egy rögtönzött rajzzal tudnám prezentálni a bekötés módját.

vidinger

Idézetet írta: 980POWER Dátum 2014. december 27., 21:38:04 DÉLUTÁN
   vidinger, Egy rögtönzött rajzzal tudnám prezentálni a bekötés módját.

köszönöm szépen, holnap reggel próbálom