Házi villanyszerelõ képzés!

Indította krisz1986, 2012. április 01., 19:31:08 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

krisz1986


nyaki

Hali!
Én nem tûntem el, csak a döbbenettõl megszólalni sem tudok.
A vízióm a tanfolyamról:
A delikvens áll a szétbontott elosztó elõtt és egy valaki osztja az észt az ímélen keresztül: Álljon távolabb az elosztótól és mérjen, de ne nyúlkáljon feleslegesen sehova, mert..., a többit majd a következõ üzenetben.
Késõ! A delikvens mire megkapta az üzenetet, már el is halálozott. A bizonyítvány a feladónál maradt. :-\

krisz1986

A gyakorlatot megszerezni hosszú idõ. A víziódat többször végigolvastam és sajnos az a baj így mûködik ahogy mondod. De mondok még jobbat kapaszkodj. Esti tagozaton? Gyakorlat majd ha lesz állásod lesz gyakorlatod. és ott megtanulod amit elméletben nem tudtál.

nyaki

Ja estin, meg levelezõn, meg a franc se tudja már hogyan! És ha nem lesz állása a gyakorlat megszerzésére? Vizsgát nem tehet, azaz kitörölheti vele a valagát.

JUVILL


A delikvensnek nem volt szerencséje.:)
Ha a tanárbácsi sem tudja, hogy melyik a fázis, akkor jobb ha õ is betartja a nyaksál távolságot az elosztónál.
Ha viszont a delikvensnek egy gyakorlott mestere van, és õ meg is akarja tanulni a szakmát, akkor más a helyzet.
De nem akarásnak, nyögés a vége. A villanyszerelést jobb "élesben" tanulni.

krisz1986

Én ismerek valakit akitõl már eddig is sokat tanultam. De élesben a legjobb tanulni úgy ahogy paleolitod mert ott nincs az,hogy majd megoldja más. És szegény delikvens elballagni se tudd a munkanélkülibe segélyért. Ahol el is hajtják. Max. temetésre kap támogatást majd egyszer. De tényleg nem volt szerencséje:)