Villanyszerelõ felnõttképzés

Indította Twidgee, 2012. január 25., 07:48:09 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

villanyvili

Sziasztok!

Örömmel jelentem, hogy a mai napon sikeres vizsgát tettem! :D
Villmix Euro Kft. Debrecen

Novill

Gratulálunk   az ötös bizonyítványhoz! Reméljük mögötte is meg a van szakmai tudás. Így gondolom az érintésvédelem ( alap és hibavédelem) is profi szinten van. Bemelegítésként a teszteknél  remélem 70% feletti eredménnyel megörvendeztetsz bennünket  :D.

villanyvili

Idézetet írta: Novill Dátum 2015. március 14., 17:13:51 DÉLUTÁN
Gratulálunk   az ötös bizonyítványhoz! Reméljük mögötte is meg a van szakmai tudás. Így gondolom az érintésvédelem ( alap és hibavédelem) is profi szinten van. Bemelegítésként a teszteknél  remélem 70% feletti eredménnyel megörvendeztetsz bennünket  :D.

Köszönöm! Természetesen meg van a szakmai tudás is. :) Külső gyakorlaton voltam régi, tapasztalt vilanyszerelők között nem az oktatócég kritikán aluli gyakorlati képzésén vettem részt.
Villmix Euro Kft. Debrecen

980POWER

Ügyes, Gratulálok!   :) További sok sikert és örömet a szakmában! :)

p0flash

Üdvözletem mindenkinek!

Régi nagy vágyam hogy villamosgépek tekercselésével foglalkozzak vagy közelebbről megismerjem a dolgokat. Most rászántam magam hogy akár még egy sulit is bevállalnék hogy perverz álmaimat beteljesítsem, csak keresgélve az interneten nem igazán találok már erre szakosodott intézményeket(felnőtt képzés) sőt már az hiszem valami új kacifántos neve is lett ennek a szakmának. Szerintetek hogy, vagy hol kéne belevágnom a dologba mert most teljesen tanácstalan vagyok.

Petyko

Sziasztok, üdv mindenkinek!
Kissé későn, 43 évesen szeretném kitanulni ezt a szép szakmát. Ám elriaszt az okj oktatás színvonalának rossz híre. Szeretnék kérni pár ötletet hogy Érd és vonzáskörzetében, Pest megyében ill. B.pesten melyik iskolákat, cégeket tudnátok ajánlani, vagy akár elkerülendőnek tartani. Még Dunaújvárosig elmennék talán.
Viszonylag sok helyen felbukkan az Oktav,bár azok is foglalkoznak mindennel. Ami még játékos lehet, az a Géniusz Plusz, ott a havi 2 hétvégés megoldás lehet nyerő, 12 órás műszakban dolgozom, minden 2. hétvégém szabad, megoldható lenne.
Lehet inkább középiskolákat kellene keresnem? Sok helyen azok is nagyon le vannak lakva.

coyote2

Üdv, bár nem a reklám helye, de én a Kapos 2007 által csinálom a képzést, 6 konzultácio, 2 gyakorlat. majd egy év a tanfolyam, augusztus-szeptember a vizsga, folyamatosan indul képzés ahogy néztem.

Petyko

Köszi a tippet, de távoktatásban...?  Hát nem is tudom. Szerintetek ez mennyire működik? Ehhez gondolom nekem kell erre jogosult maszekot szereznem aki gondolom majd ingyen munkaerőként hajt  ;D és lejelenti a lejelenteni valót...

Nkr

Kell mestervizsga a villanyszerelő vállalkozói engedéj kiváltásához ?
Vagy elég  a sima bizonyítvány

Skatona

Üdvözletem!

Nemtudom, hol lehet új témát indítani, ezért itt kérek segítséget, remélem olvassák már képzett szakemberek is.
Kb. 5 méteres LED szalagot szeretnék vásárolni. Kérdésem az, hogy a LED szalagot rá lehet kötni valahogy a ház elektromos hálózatára? Úgy hogy ne kelljen külön be dugosgatni külön konnektorba, hanem a falban lévő vezetékre rákötni és csak egy távírányítóval ki-be kapcsolni? Elég laikus vagyok a témában, ezért lehet h primitive a kérdés, ezt nézzék el nekem.

Köszönöm
Simon