AEG és Schneider megszakító?

Indította Tanker, 2017. február 11., 10:14:21 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Tanker

Sziasztok

Szeretném a véleményeteket kérni a következőben.

AEG és Schneider megszakítókról és fí reléről mi a véleményetek??

A tulaj ragaszkodik mert állítása szerint kedvezményes áron tud hozzájutni 775ft-os darab áron, és sehogy sem tudom vele megértetni hogy Én ETI-t tudok 480ért XBS-t 406ért....!
Lényeg a lényeg ha arra kerül a sor hogy kénytelen leszek azokat beépíteni, akkor mire számítsak? Jó rossz átlagos?

Köszi a véleményeket!

papo

XBS-nél jobbnak lenni nem nagy kunszt, de szerintem a másik márkánál is hangzatosabb német nevek.

nyaki

A 2015-ben Budapesten a Főgáz illetékességi területén, volt szerencsém a katódállomásokat felülvizsgálni. Több ezer készüléket vizsgáltunk és mértünk le. A leglehangolóbb az volt, hogy a berendezésekben alkalmazott készülékek legnagyobb hibaszázalékát a neves gyártók termékei tették ki, miközben a kínainak csúfolt készülékek szinte mindegyike hibátlannak bizonyult. ::)
Hogy azóta mi változott minőségi fronton, azt nem tudom, de felettébb érdekes eredmény volt, még mai szemmel is.
Időnként én is használok kínai gyártmányú (XBS. LS, Tracon) készülékeket és bár a szerencsének is betudható, de eddig még egy sem hagyott cserben.

Gyurmaúr(fi-relé)

AEG bizonyos kiadásai kifejezetten jók, Schneider 1 nagy kalap szar! Volt olyan projekt, ahol nem győztük cserélgetni a "zöldeket" , mert egész konkrétan a Fi-relék !pár hét! leforgása alatt tönkrementek, vagy nem oldottak le a Test gomb megnyomásakor, vagy leoldást követően soha többé nem lehetett visszakapcsolni. ETI-ből a magenta feliratoshoz volt szerencsém és tényleg szerencse volt, mert kitűnő minőség, fullos ár/értékarány jellemezte, legábbis amikor anno 8-10 éve elkezdtem őket felhasználni és igen széles termékskálát biztosítanak.
XBS felejtő, Tracon 1 fokkal jobb.
Summasummarum; ezek a cuccok is olyanok, mint a kocsik és az AUTÓK (mert minden AUTÓ kocsi, de nem minden kocsi AUTÓ!), van a suzuki alto, chevrolet lanos, hyundai matiz (holnap 9  ;D ) és van a Honda Accord, Mazda 6, vagy épp a Hyundai i40 és most direkt nem tettem be a Merci, BMW, Audi, triót a felsorolásba, de a különbség lezongorázásához Chopinnak kéne lennem...