Milyen porszívót vegyek horonymaráshoz?

Indította rausch87, 2017. január 27., 22:20:14 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Nahar

Idézetet írta: Tanker Dátum 2017. április 27., 18:45:57 DÉLUTÁN

Ui.: Mivel jött be pár panel ezért kipróbáltuk a bosch gnf 65ca- horonymarót. elképesztő gép.

Szia!
Panel betonhoz akkor nem is ajánlod a GNF 35CA-t?
Ugyanis ezt néztem ki. A 65-öt árban 100-120eFt-al drágább :-(

tothgyula

Üdvözletem!Nahar.
Úgy tudom, hogy panelt nem szabad horonymaróval megvésni!
Egy statikus kolléga megerősíthetne, vagy elmondhatná a szakvéleményét.
Köszönettel:TothGyula.

Nahar


Dini

Sziasztok, én ezen vacillálok...szerintetek???

https://www.femgepszer.hu/powerplus-sarga-falhoronymaro-powx0650-porszivoval-powx3240-1800-w

Fontos kiemelnem, hogy nem ipari használatra keresem a gépet. Az ára miatt elég szimpatikus a többihez képest. Lakásvásárláson vagyok túl és hát van mit felújítani. Nem csak kábelcsatornák horonymarásához használnám. Vannak egyéb, dekoratív terveim is vele, de ez legyen az én titkom. ;D
Az érdekelne, hogy szerintetek ez teljesen elengedős, vagy ha elviselem azt, hogy a szűrője nem automata lerázós, hanem nekem kell tisztítani, akkor szerintetek használható? Sokat barkácsolok, de főként Édesapámtól megörökölt szerszámokat használok. Nagyon ritka, hogy vennem kell valamit, mivel elég jól fel volt szerelve az öregem. Próbálkoztam flexel, de úgy látom, hogy az nem járható út ;D
Elég sok meló van, így a kézi vésőt is elengedtem, ekkor jött az ötlet egy ilyen gépre. Hát még jó, hogy ültem, amikor megláttam az árakat. Fél milliós gépek vannak, annyiért inkább megcsináltatom, ha még egy kicsit teszek hozzá, bár itt nem a spóroláson van a hangsúly. Szeretném én magam megcsinálni, amit tudok.
A lényegre visszatérve, szerintetek alkalmi szinten használható? Nem sok mindent találok a neten erről a gépről...  ::)