Üdvözlünk zobbne

Indította Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot, 2015. december 02., 20:02:44 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot

Üdvözlünk zobbne a villanyszerelõ szakmai fórumon!


Ha gondolod ebben a rovatban hozzászólásként nyugodtan leírhatod, hogy mivel foglalkozol,  milyen céllal érkeztél a fórumra.

Jó olvasgatást és tapasztalat szerzést kívánunk. Nézz körül a fórumon, ha véleményed van valamirõl írd meg nyugodtan szakmai véleményed, szólj hozzá fórumozóink témáihoz. Ha kérdéseid lennének a villanyszerelés és a villamos felülvizsgálatokkal kapcsolatban akkor a fórum megfelelõ részében nyugodtan tedd fel õket és a fórum közössége a lehetõségeikhez képest igyekszik megválaszolni õket.

Téma nyitásnál kérlek ügyelj a jól megfogalmazott címre, melybõl kiderül mivel kapcsolatban nyitod az adott témát. (érdemes átolvasni: Villanyszerelõ fórum közlemények )

A fórum szabályzatát is érdemes tanulmányozni, hogy késõbb esetleges félreértések elkerülhetõek legyenek.

Villanyszerelõ szakmai fórum csapata.

zobbne

Azért regisztráltam az oldalra,mert egy villanyszerelőnek tanuló végzős tanítványomnak kérnék segítséget. Hasonló kéréseket olvastam itt az oldalon, hogy a vizsgához kidolgozott tételeket, vagy a Villanyszerelés I. II. III. könyvet szeretném letölteni. Volt általános iskolai tanítványom hátrányos helyzetű,elég nehéz körülmények közt, de tanul, remélem ebben az évben meg is szerzi a szakmát. Csak a könyvet nem tudom sehol letölteni. Ha valaki tud,legyen szíves adjon egy linket,hogy tudjon belőle készülni,tételeket írni! A segítséget előre is köszönöm! Zobbné