Témák rendezése

Indította nova, 2011. szeptember 18., 18:47:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Ezt a témát azért nyitom, hogy ha valakinek van olyan ötlete ami alapján jobbá, áttekinthetõbbé lehetne tenni a fórumot akkor akár ebben a témában is kérheti.
A továbbképzési rész is az egyik fórum felhasználó javasolta, ezúton is köszönjük neki. :)

A témák igyekszünk mindig az igényeknek megfelelõn rendezni, de külsõ javaslatokat is szívesen várunk.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Safety

Kedves Nova!

Nekem nagyon szimpatikus, hogy állandóan gondozod, rendezgeted a fórumot, ezzel áttekinthetõbbé, használhatóbbá teszed. A konkurencia fórumán ahonnan már sokan elpártoltak ez nem volt jellemzõ, sõt hónapokig kifejezett kérésre sem történt semmi változás, reagálás.  A jól végzett munkád abban is megmutatkozik, hogy egyre többen vagyunk és egyre több a hasznos társalgás a fórumon, és szerintem ez még csak a kezdet.
Csak így tovább! Sok sikert!  :D

Gyurmaúr(fi-relé)

Így igaz, én is köszönöm, hogy a szolárcsigás témát kiemelted a bojleres témából, mert bár ez is kapcsolatos a hengeres tesû "ördöggel",de azért lényegét tekintve az alternatívok közé sorolható. annyit igérhetek, hogy amennyiben lesz olyan témám, mely esetleg közérdeklõdésre tarthat számot, nos ez esetben nem fogom visszafogni magam és klaviálok, sõt copy+pastezom is!  ;)

nova

A fogyasztásmérõkkel és a hozzájuk kapcsolódó beszélgetéseknek készítettem egy külön alfórumot az erõsáramú fórum részen belül. A hozzá kapcsolódó beszélgetési témákat alá rendeztem.

Fogyasztásmérõ - Villanyszerelõ Szakmai Fórum
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

krisz1986

Én lehet túl bonyolítanám a forumot. De megprobálom. Én személy szerint a fõ témákon keresztül még létre hoznék még plusz altémákat. Ne a kérdezõ nyison témát hanem találja meg a témát ahová felteheti kérdését. Pl.: Vílágítás-neon lámpák,higanylámpák stb. És ha ö a neon lámpát választja akkor a keze ügyében találja ahová irhat. Neked is könyebb lenne Nova a témákat rendezni. Meg ha van kedve pár kolléga nyugodtan irhat egy részletes ismertetõt is. Szerintem aki keres a témában hamarabb idetalálna mert a google biztos kidobná neki az oldalt. Köszönöm,hogy meghallgatok.

nova

Hála istenek jól hozza az internetes keresõ a fórumot.

Az elõre létrehozott témák azért nem nyerõek szerintem, mert akkor tele lenne sok üres résszel a fórum. A legjobb rendezõ az élet és a fórum tagok. :)
Sokszor eszembe nem jutna nyitni olyan témákat amik megszületnek és nagyon jók lesznek, egyszerûen nem is gondoltam rá. Az elgondolás nagyon egyszerû ha úgy gondolom, hogy kialakulnak olyan témák, amelyek csoportosíthatók akkor készítek nekik alfórumot, ahol összegyûjtõm õket. Ezt több helyen megfigyelhetitek, akár felülvizsgálók klubja vagy az erõsáramú rész, vagy akár az EIB-es szekció, stb.

Idézetet írta: privátkopóMeg ha van kedve pár kolléga nyugodtan irhat egy részletes ismertetõt is.

Ez persze mindenképpen hasznos lehet. Én semmi jónak nem vagyok az elrontója. Ha születik több téma akár a világítástechnika részben akkor csinálunk annak is egy új fórum részt.

Az egész fórum egy folyamatosan változó szerkezet, mind külsõ (melyet ti is láttok) és belsõ (szerkezeti részek) tekintetében. Az idõ majd eldönti melyek azok az témák melyek kiállják az idõ próbáját és a ti tetszéseteket is elnyeri. 
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

nova

Mint már észrevettétek elkészült a szabványismereti rész is a fórumon, ahol szabványokkal kapcsolatos beszélgetéseket lehet folytatni.

Szabványismeret - Villanyszerelõ Szakmai Fórum

Az általános beszélgetések részben készítettem egy világítástechnikai alfórumot, ahol az elektromos fényforrásokkal, megvilágítási rendszerekkel kapcsolatos beszélgetéseket lehet folytatni. A már meglévõ ilyen témákat átrendeztem ebbe az alfórumba.

Világítástechnika - Villanyszerelõ Szakmai Fórum
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

nova

Készítettem egy új fórum részt az általános részben titkok kamrája néven. A leírás a fórum neve alján úgy gondolom önmagáért beszél. Egyenlõre minden bejelentkezett  felhasználó betekintést nyerhet a tatalmába, de igény szerint lehet módosítani, hogy csak a mondjuk 15 hozzászólással rendelkezõk nyerjenek betekintést és hozzászólási jogot.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

JUVILL


A bevezetést javaslom.
Esetleg, a minimum aktív tagok számára történõ elérhetõség is megfontolandó. :)

nova

Átállítottam :)
Akkor csak aktív tagoknak (minimum 15 hozzászólás) és magasabb jogosultsággal rendelkezõk láthatják.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!